Juliusz Machulski

Juliusz Jan Machulski

7,8
6 640 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Juliusz Machulski

przed chwilą na gali ten typ powiedział że hitchcock to klasa B

panie machulski jesteś ćwierć muzgiem i reżyserek kilera (gorszej jechany nei umiem wymyśleć)

dick!

gudmadafaka

Rozwaliło mnie jego hasło, że "King's Speech" to film przewidywalny, koleś się jąka i wiadomo, ze później przestanie... a dodatkowo film nie do końca wyreżyserowany.. Ja się pytam WTF?!

dawid-89

Zacznijmy od tego,że ta wiara co siedziała w tym studiu C+, to mnie tylko nie potrzebnie irytowała wolałbym oglądać reklamy albo biegającego psa za swoim ogonem. Jak usłyszałem jego teorie to myślałem, że z krzesła spadnę... Udało mi się utrzymać chociaż ubaw z tego miałem niezły. Nie wyreżyserowana to mogła być "Kołysanka" ( dno! ), ale na pewno nie "Jak Zostać Królem". Żywię jednak nadzieje,że Machulski zrobi kiedyś tak niewyreżyserowany film jak Hooper....

dawid-89

akurat "Jak zostać.." to typowy średniak więc nie rozumiem gdzie tu problem? To, że ktoś jest w stanie powiedzieć publicznie prawdę to tylko dobrze o nim świadczy...

gudmadafaka

Ogólnie jego występ w tym studiu oscarowym to żenada.
Nie widział wszystkich filmów, gubił wątek rozmowy, czesto nie wiedział o jakim filmie gadają, przekręcał tytuły i nazwiska. Dużo gaf palnął.

SzOpMaN

Popeiram skompromitował sie w studiu swoimi madrosciami ale rezyserem jest niezłym chco rzeczywiscie dobrze by było aby udał mu sie jeden powazny i tak niewyrezyserowany film i słaby aktor jak w TKS

Tygrysek2533

Jestem z wami!Gość mnie irytował swoimi wypowiedziami.Nie dało się gościa słuchać miejscami.Jak najbardziej zasłużone oskary dla Króla a ten jedzie i jedzie na Hoopera zresztą miał przy sobie dwóch pupilków od podobnego zdania.Wg mnie:
- Fincher osiągnął już dużo(i pewno jeszcze osiągnie) ale powinno się promować mniej rozsławionych reżyserów aby zapalić ich jeszcze bardziej do tworzenia równie ciekawych filmów.A Machulski właśnie w Fincherze widział faworyta zreszta powiedział że każdy byle nie Hooper co też wydało mi się śmieszne,
- poza tym zacząłem zastanawiać się nad motywem takim że nie wiem czy krytycy będąc w takim studiu powinni być aż tak subiektywni.W moim odczuciu (mimo że nie przepadają za jakimś aktorem,reżyserem,filmem itp) to powinni być bardziej obiektywni, bardziej wstrzemięźliwi w swoich osądach i raczej starali się wydobywać te lepsze rzeczy niż karcić z góry na dół za wszystko.
Pewni zarzucą mi od razu że krytyk taką ma rolę, że takie jego zadanie jednak jakoś wczoraj w tym studiu żle to odczułem wszystko.Od "brusika" - Panie Machulski-delikatniej z tymi osądami!!!!

gudmadafaka

A kto powiedział, że musimy go lubić jako człowieka? Można też jako artystę... A ty - gudmadafaka - naucz się pisać. Wyliczać błędy?

lenka96

Czy wyliczysz, czy tez nie - musk nie zrozumie :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones