Jung-min Hwang

7,7
1 032 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jung-min Hwang

W filmach, które z nim widziałam to aktor - "ciepłe kluchy", taki jakiś ciapowaty, niemęski, tak w filmie "The New World" totalne dla mnie odkrycie. Duzy plus

moudmargolcia

Nie no co ty, grywa różnorodne role w dobrych filmach. Swietny aktor o aparycji brzydala.

Szybszy

dlatego po "The New World" zmieniłam całkowicie o nim zdanie :P a jeszcze po obejrzeniu filmu When A Man Loves A Woman, stał się dla mnie "męskim" aktorem z krwi i kości ^^

moudmargolcia

z kwi i kosci powiadasz :)? To chyba japońskie pozycje sobie odpuszczasz :)?

Szybszy

Japończycy tez potrafią byc męscy np Oguri :) a i pare filmow tez jest męskich jak Crow zero. Japońskie klimaty jakos do mnie nie docierają, nawet specjalnie pojechalam do Tokio, nie czaje fenomenu zachwytu ta kultura co innego Korea :) ale pewnie wiesz o co chodzi bo jak widzę mamy podobna ilość obejrzanych koreańskich filmów :)

moudmargolcia

Dla przeciętnego człowieka to brzmi jak bajka, być w Tokio, az się rozmarzyłem :)

Szybszy

wyjazd do Tokio wcale nie musi być bajką wystarczy sobie samemu wszystko zorganizować i nawet jedzenie i spanie może być za free :)

moudmargolcia

Nie, nie to marzenie:)

Szybszy

ale realne do spełnienia, ja poleciałam sama i zaliczyłam 2 tygodnie w Seulu i tydzień w Tokio i wszystko po kosztach :P

moudmargolcia

To się tylko tak latwo mowi, rzeczywistość jest inna.

moudmargolcia

Dziwne. Gość ma 45 lat, w New World dałbym mu 32-33 maks, a na tym zdjęciu wygląda jakby miał 20parę.

adamcpdst

chyba sie zakochalem

moudmargolcia

świetny aktor, doskonały do roli "wyluzowanego gangstera" , ale nie tylko , sprawdźcie jak świetnie zagrał też np. szamana w filmie koreańskim pt. "Lament"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones