Justin Bieber

Justin Drew Bieber

6,2
362 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Justin Bieber

Jak mnie wkurzają tacy ludzie co zdobywają popularność za to że robią z siebie idiotów. Nienawidzą tego.

DarkHunter

Wyjeżdżając na Beatelsów, czynisz bardzo ryzykowny krok. Osobiście nie jestem fanem ich twórczości, ale ten zespół miał prawdopodobnie największy wkład w muzykę w historii. Dlatego szanuję ich, i z przyjemnością posłucham ich muzyki, acz z brytyjskiej inwazji wolę Herman's Hermitts.

CO do Lady Gagi i Biebera i wielu innych takich - to są gówniane popłuczyny dla mas, którzy płyną z falą mody na różowe, obcisłe
ubranka i elektronicznie przetwarzane wokale.

użytkownik usunięty
Bruce_Lee

Sama prawda człowieku, sama prawda ;p

Bruce_Lee

Zgodzę się z pierwsza częścią twej wypowiedzi ... Wiesz nie wszyscy ci nowi są "gówniane popłuczyny" ... dajmy na to Katy Perry, stara muzykę Barbadoski Riri, Kat Graham (;3), Malese Jow lub nawet Avrilke (kocham zdrabniać to imię ;D) ... Ja na przykład jak słyszę o tym Bruno Marsie ... yhh ... bez komentarza ... Jeśli posiedzimy dłużej na YouTube znajdziemy wielu bardziej utalentowanych ludzi od Biebera ... hmm ... śmieszna Meekakitty ? zabawny Dave Days ? lekko balladowi HeyHiHello! ? czy nawet Gadająca Pomarańcza o.O ...

Bruce_Lee

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLl

DarkHunter

Możesz sobie kurnia mówic cos o tym debilu biberze, ale frajerze nie gadaj o Lady Gadze! Bo to jest prawdziwa artystka!!! Może jest kontrowersyjna, niektórych wkurza jej styl, ale tylko nieliczni przez zaledwie 2 lata(!) osiągaja taką sławę jak ona, a potem nadal się utrzymują na niej, jej piosenki po prostu są tak genialne jak ona... więc idioto zamknij jape i ani słowa o niej bo w porównaniu do niej to ty wypierdek co z gówna powstał i na gównie skończy!!!

użytkownik usunięty
heroespablo

Znaczy, że lubisz różowe, obcisłe ubranka i elektronicznie przetwarzane wokale :) Gaga to komedia, szmata i kur*a, ale na szczęście jej nie słucham bo trzymam się z daleka od radia Zed i Łeremefu :) Ave Bieber !!

Ale przyznać musisz, że Lady GaGa potrafi śpiewać. I wydaje mi się, że w jej muzyce jest pewna ironia. Jeśli chodzi o teledyski, to niektóre są oryginalne, do "Telephone" np. zaprosiła do współpracy Quentina Tarantino. Nie słucham osobiście GaGi, nie przepadam za taką muzyką, ale na tle plastikowych dziewuszek i chłopaczków bez głosu i pomysłu na siebie, ona jest prawdziwą artystką. Podkreślam, na tle.

DarkHunter

The Beatles byli zajebiści, obrażasz historie muzyki jakimś frajerem bimberem na którego temat się nie będe wypowiadał bo mnie zaraz będą atakowały 13-stolatki.

DarkHunter

Może tobie nie odpowiada gaga bo nie wygląda jak napakowany plastikiem cher albo inne badziewie z dużymi melonami. Liczy się muza, a ty zestawiasz gage, która, czy ci się to podoba czy nie i tak jest na topie no i beatlesów którzy nawet nie mogą być porównywani z młodym chłopakiem na którym wyżywa się większość zakomplesionych internautów. Skoro macie oryginalny pomysł, zróbcie to a nie wyjeżdżajcie na innych bo im się udało. Niekryty krytyk to przykład, że koleś potrafi zerżnąć pomysł a w Polsce i tak nikt nie będzie wiedział skąd bo żyje w swojej wiosce i widzi tylko nienawiść do biebera. Jakby nie miał nic lepszego do roboty.

skt84

Popieram ;))

DarkHunter

oj nie nie nie, nie beztalencie może Gaga za swój styl zdobywa sławę, ale nie tylko talent też ma i beatles też mają

YouBetterLookAtYourself

no, ale nie można porównać jakiejś gagi do Beatlesów !

Shenanigans

no i nie porównywałam

YouBetterLookAtYourself

wstawienie tych dwóch osobistości w jednym zdaniu to już jest...okropne.

Shenanigans

to nie ja pierwsza wstawiłam ich w jednym zdaniu

DarkHunter

od razu powiem, że nie przeczytałam wszystkich odpowiedzi, ale co do biebera się zgadzam. nie wiem, co inni w nim widzą, robi z siebie idiotę. nie zgadzam się jedynie do lady gagi, chociaż masz rację, że jest walnięta, ale lubię jej piosenki, tylko nie mogę patrzeć na jej stroje, tak samo jak na ubiór biebera

alice12321alice

Z Beatlesami to żeś trochę pojechał.

Zathar

The Beatles są świetni!!! Nie porównuj takiego gówna jak Bieber do takiego geniuszu jak The Beatles!

DarkHunter

Po pierwsze skoro tak uważasz to Ty jesteś beztalenciem, nie potrafiać ocenić obecności talentu lub nie.

ElNino94

Nawet ci nic konkretnego nie odpowiem, bo jeśli uważasz, że Justin Bieber ma jakikolwiek talent, to dyskusję uważam za zbędną.

DarkHunter

Hmm... nie wiem jak można nazywać Beatlesów beztalenciem. Dużo zrobili dla muzyki, przeszli do historii i na takie miano na pewno nie zasługują. A czy ich lubisz czy nie to już inna sprawa. Ja osobiście bardzo ich lubię, jednak nie uważam, że każdy kto słucha innej muzyki to debil i bezguście. Każdy może słuchać tego co chce i nie będę mu tego zabraniać. Prawda, nie rozumiem jak można słuchać biebera ale spoko jak komuś się podoba to proszę, niech słucha, ja nie lubie i nie słucham proste :).

użytkownik usunięty
DarkHunter

Obraziłeś The Beatles, uważaj trochę ze słowami, a co do Lady Gagi i Biebea to poprostu produkty Hollywood (na parę piosenek) i tyle za uwagę. Popieram Bruce_Lee

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones