Justin Bieber

Justin Drew Bieber

6,3
361 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Justin Bieber

Ja rozumiem że komuś może się nie podobać Justin Bieber, że dziecinny, nie umie śpiewać i wygląda jak dziewczyna. Takie najczęściej argumenty można przeczytać na filmwebie. Ale jak czytam jakieś porównania i naprawdę żałosne teksty w jego kierunku to już głowa boli. Nie wiem czemu aż tak musicie się wyżalać w internecie. Wystarczy spojrzeć na inne tematy tutaj na filmwebie - co rusz komentarze na poziomie gimnazjalisty, pantofla lub po prostu brak poziomu wypowiedzi oraz kultury. A i coraz częściej trafiam na perełki prawdziwej głupoty, na które po prostu żal odpowiedzieć i szkoda klawiatury. Samoocenę chcecie sobie podnieść? Nie mówię tutaj o wszystkich, ale o tych co najbardziej się rzucają o Justina Bibera. Jak nie lubicie go słuchać, to po co się udzielacie w tak chamski sposób? Rozumiem że są gusta i guściki, ale pod tym konkretnym wokalistą obserwuję komentarze głównie prowokacyjne, a przy niektórych to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Pewnie zaraz będzie tutaj hejt, ale nic na to nie poradzę. No i żeby nie było, ja sam słyszałem kilka jego utworów, ale nie jestem fanem, nie śledzę jego kariery muzycznej. Także bywajcie hejterzy :)))

Wiadomo wszędzie znajdą się ludzie inteligentni oraz jaskiniowcy. Osobiście go nie lubię i staram się unikać. I tak z ciekawości jakich zespołów/wykonawców słuchasz?

użytkownik usunięty
loukas321

Słucham rock głównie, czasami pop i klasyki typu Abba gdy mam zły dzień :D

Do ulubionych zespołów zaliczam:
- Amaranthe
- Skillet
- Three Days Grace (jak śpiewał Adam Gontier, nowego nie zdzierżę)
- Seether
- Breaking Benjamin
- Linkin Park

i wiele innych których nie pamiętam :D

Ludzie po prostu chcą się wyładować, bo wnerwia ich postawa fanek (typu "Ach, jaki on wspaniały, przystojny i utalentowany! On nie może zrobić nic złego! Nie może iść do więzienia, chociaż jechał po pijaku!"), rozdmuchanie jego twórczości i osoby przez media oraz jego postawa ogólnie:
*chłopak uważa się za Bóg wie kogo, czemu dał choćby wyraz przez wpis w księdze w Muzeum Anny Frank (po w miarę standardowym zdaniu w stylu "To okrutne, smutne, straszne", napisał "Mam nadzieję, że gdyby nadal żyła, byłaby belieberką")
*nie szanuje fanów - wszystko mu jedno, w jakim kraju występuje (w trakcie koncertu w Polsce krzyknął do tłumów: "Dziękuję, Rosjo!"), nie szanuje symboli narodowych (podczas koncertu w Argentynie potraktował wrzuconą na scenę flagę tego kraju jak brudną szmatę)
*jest rozpuszczonym bachorem, który uważa, że wszystko mu wolno (to się oczywiście łączy z punktem 1).
Nie jest tak, że nie lubię jego muzyki, bo w większości albo jej nie znam bądź jest mi obojętna, podoba mi się jedna piosenka w jego wykonaniu ("As Long As You Love Me") - nie lubię tego, co ten człowiek sobą reprezentuje.

Skąd u ludzi tyle nienawiści?

użytkownik usunięty
Kujon13

Hejtowanie tego wokalisty jest modne, a tłum jak ten głupi bezmyślnie przytakuje.

Niestety to prawda. Każdy chcę być "fajny", przypodobać się innym. Szkoda tylko, że nikt nie myśli o osobie, którą obraża.

Kujon13

Jest uwielbiany tak samo jak nienawidzony. Np. 13 teledysków do jego piosenek jest w 100-tce najbardziej nie lubianych filmów na You Tubie a kawałek "Baby" jest pod tym względem absolutnym numerem 1. Z tego co wiem to prawie 5 milinów osób kliknęło łapkę w dół pod tym teledyskiem.

Ja też nie rozumiem tego całego jadu i fenomenu tego i podkreślam dla hejterów że nie jestem fanką Justin'a sama za nim nie przepadam i nie chodzi tu o muzykę (którą omijam szeroki łukiem) ale o jego zachowanie ja jak czegoś nie lubię to nie truję sobie tym gitary i zajmuję się tym co lubię koniec i kropka. A jak tak bardzo mu ludzie zazdroszczą sukcesu to niech też sami na niego zapracują i nad sobą i swoimi umiejętnościami, a to że osiągnął coś w młodym wieku to o niczym nie świadczy bo w życiu ważne jest to co się lubi robić a nie to w jakim wieku coś się osiąga bo są ludzie którzy osiągają coś w wieku 70-90 lat i są szczęśliwi i są podziwiani bo robią coś dobrze i to lubią i co najważniejsze nie robią tego na siłę tylko dla czystej zabawy dlatego nie warto patrzeć na innych czy na ich wiek i się dołować wystarczy coś robić dla siebie i być szczęśliwym bo teraz coś o nim mało słychać i zapewne się skończył albo jestem słabo doinformowana tak więc jeśli sądzisz że jak ten młodzian osiągając szczyt (głównie na nastolatkach i hejterach) ma życie w luksusie do końca swoich dni to się grubo mylisz i zobacz jak mu odwaliła szajba o tego sukcesu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones