Justin Bieber

Justin Drew Bieber

6,2
362 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Justin Bieber

Od razu powiem, że byłam na jego koncercie w Polsce i było super :) A gdy tylko ze sceny spojrzał na mnie wiedziałam już że to on jest tym jedynym :) Kocham Justinka <3<3<3

użytkownik usunięty
kate_burzynska_2

najlepszy aktor ;))))))))))))))))))

jameskottak

Aktor? a w czym on zasłynął? Na razie nie zasługuje na miano aktora. -,-

xxZbuntowanaxx

Gdyby tu były plusy czy cos takiego to sądzę, że pobiła byś rekord ^^

xxZbuntowanaxx

świetnie obrywa butelkami po głowie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
IgOrAx005

Jak może mu jednocześnie nie dorastać do pięt i móc pocałować go w dupę?

kate_burzynska_2

Justin nie jest wcale taki przystojny. Dużo ładniejszy od niego jest Brad Kavanagh i znacznie lepiej śpiewa.

Fabian3200

Naprawde jesteś chłopakiem ?

Spiderman_filmaniak

Ja naprawdę jestem chłopakiem i wolę od niego Kavanagha

Spiderman_filmaniak

Każdy ma inny gust.

Fabian3200

No dobra,ale on mi się nie podoba tylko lubie jego muzykę.
A ty napisałeś że jest ładniejszy.

Spiderman_filmaniak

MI tam Justinek się bardzo podoba i jego muzyka też jest super

kate_burzynska_2

Ja go lubie i gdyby mi się podobał to by było dziwne :)

kate_burzynska_2

Czy odczuwasz podniecenie na jego widok. Czy uprawiała byś z nimi stosunek nekrofilski gdyby był martwy? Co robisz ze swoją szparką gdy jest w pobliżu masujesz czy wkładadz tam wałek.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kate_burzynska_2

Kasiu, Ty się nie obraź...ale sądząc po "filmach" jakie oceniałaś, uważam że gust muzyczny masz zbliżony poziomem do gustu filmowego.
"Wyznania małoletniej gwiazdy", "Księżniczka na lodzie", "Dziewczyny z drużyny: Walcz do końca"..Hannah Montana, Jonas Brothers, Zac Efron...u Bieber....zakładam że albo masz jakieś 13 lat....albo masz naprawdę kiepski gust.

Bieber został wypromowany na taką "gwiazdę", czysty marketing.
Przypadkiem słysząłem kilka jego utworów na YT, i musze przyznać, że nawet taki Ricky Martin, Enrique Iglesias...idole nastolatek...mieli o wiele lepszy poziom.

użytkownik usunięty
Cuma

Patrząc na to co wyprawia Bieber, to niedługo biedne gimbuski nie beda miały do kogo wzdychać...
Co Bimber powiedział na koncercie w Polsce? Że pozdrawia całą Rosję :-)
Szczyt debilizmu osiągnięty :D

Byłeś na koncercie i wiesz że tak powiedział ?
Bo ja byłem i powiedział coś innego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Spiderman_filmaniak

myślałem, że to tylko nastolatki tak go uwielbiają. No ale w sumie racja, w dzisiejszych czasach różnica płci zanika. Czujesz się już dziewczynką?

witaltas

Ja go nie uwilebiam.
Ty nie dodałeś płci,bo pewnie nie wiesz co zaznaczyć.

Spiderman_filmaniak

no pewnie nie wiem... Wiesz, jak tak czytam co piszesz, to zaczynam popierać aborcję ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Spiderman_filmaniak

"Nie nie pisz..." - podwójne zaprzeczenie, czyli wychodzi na to, że mam pisać dalej ;) ok

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
witaltas

Hahahahaahahahahahaha
XDDDDDDDDDDD

witaltas

Dowaliłeś do pieca, że aż zgasło :P

Cuma

Mam 15 lat a co ma wiek do gustu filmowego czy muzycznego ??

kate_burzynska_2

A no sporo. Więcej niż może Ci się wydawać. Masz ocenione filmy takie jak "Barbie i magiczne baletki", "Zaplątana" i tym podobne na 10, natomiast filmy które wśród wielu osób znających się na filmach cieszą się dobrymi ocenami na 1. Przykłady? "Człowiek z blizną", "Ojciec chrzestny", "Pieskie popołudnie" i kilka innych. Świadczy to o tym, że najwidoczniej jeszcze niedorosłaś do takiego kina i w Twoim guście znajdują się filmy dla dziewczynek z podstawówki. Więc wątpię abyś miała jak deklarujesz 15 lat. Co do gustu muzycznego jest zupełnie tak samo. Nie znam żadnej osoby która zna się na prawdę na muzyce i mówiła by dobrze o Twoim ulubieńcu. Co do tego co napisałaś w tytule tematu to muszę Cię rozczarować - jest w nim tyle męskości ile w 15-sto letniej dziewczynce.

kate_burzynska_2

Sory że tak późno, ale "męski" ???!!! Męski ?

qwerty888

miałem napisać, że owszem męski tak jak... (tu miał się pojawić link jakiegoś pedała z google, ale zgadnijcie co - wpisałem pedał i wyskoczył bieber na pierwszej stronie - jak to powiadają, wujek google jest nieomylny) :)

witaltas

Mi jako drugi wyskoczył biedny Tinky Winky. :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kate_burzynska_2

Popatrzył na ciebie bo masz taki sam poziom IQ jak on.

PS:Justynka dostała w głowę plastikową butelką na koncercie, prezydent Barack Obama bardzo się wkurzył że nie rzucili w niego szklaną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones