Justin Bieber

Justin Drew Bieber

6,3
361 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Justin Bieber

Jest on wielką gwiazdą jedyną w swoim rodzaju !! Wiec powinniście go szanować !! : < ahahahahhaha : < nie śmiejmy się z Justynki ! może nie raz nas jeszcze zaskoczy !! : < ale szczerze ? tylko spojrze na to zdjęcie i mi sie chce płakać ze śmiechu albo z żalu : <<<< pewno chłopak cięzko to znosi jak patrze dziennie w lustro i widzi takie cos : < albo jak stoi pod prysznicem patrzy na dół a tu nic nie ma : < ahahahaha : <

użytkownik usunięty
Ludacris

Sam wybrał życie gwiazdy (fakt pseudo gwiazdy). Sam wybrał też swój image i jest pewnie z niego zadowolony. Dla mnie wygląda jak ciota z ta fryzurką. Powinien albo się sciąć, albo zapuścić włosy do ramion, przestań się pudrować i przestać nosić takie "cukierokowe ciuchy"
- wtedy może wyglądałby jak normalny nastolatek

i tu sie z Tobą zgodze :) gdyby nie robił takiego idioty z siebie sam to też przez innych byłby inaczej postrzegany :)

może będzie się inspirował wizerunkiem Too $horta

Ludacris

no ty pewnie tak jak on OMG to musi bbyć przygnebiające

YouBetterLookAtYourself

Co jak ja ?? :> sugerujesz coś czy po prostu pseudofanka biebera ?? :p A może chcesz porozmawiać o swoim problemie ? :)

Pytanie: Skad tacy ludzie jak Ty się biorą ?? :)

Ludacris

Takim komentarzem potwierdzasz rację @YouBetterLookAtYourself. Czyżbyś miał kompleksy chłopczyku? :]

Sebosmen

ja kompleksów nie mam ; d w dupie mam tego chłoptasia : p ale ponabijać się nie zaszkodzi : p

Ludacris

zgadzam się w 100%... Jednak trzeba tego gówniarza za coś cenić... daje powody do śmiechu, więc automatycznie zawsze żarty z niego są równoznaczne z poprawą humoru. Przynajmniej tyle wyszło z tego hmmm...cóż... tej hermafrodyty..

Ludacris

błagam cię tylko nie psychofanka biebera jak to słyszę rzygać mi się chce!!!

YouBetterLookAtYourself

nie psycho tylko pseudo dla jasności ;p

Wampirzycaaaa

dzieki...

Ludacris

fakt ani z niego justin ani justynka no bo ani cycków ani....ach.Twarz takze nie jednoznacznie wskazuje na płec tegoż osobnika.Podobnie zresztą jest z głosem choc on jest bardziej na justynkę niz justinka.Z kolei umiejscowienie spojówek jednoznacznie wskazuje na pewne powiązania z rodziną koczkodanów......

Ludacris

nie da się z niego NIE WYŚMIEWAĆ, wystarczy na niego spojrzeć i już komentarz sam nam się ciśnie na usta ;)

użytkownik usunięty
alice12321alice

Zgadzam się z Alice12321alice .. BIEBER TO CIOTA!

Ludacris

a co mu mam zazdrościć
ze jest dupkiem, cpunem

Ludacris

Kiedyś koleżanka mi marudziła żebym posłuchała go no to wlączyłam jakąś jego piosenkę beybe czy jakoś tak i zaczełam coś tam robić i pomyślałam że włączyłam nie ten teledysk no bo głos był małej dziewczynki a ja patrze a tam jakiś chłopak śpiewa w tedy zaczełam go nie lubić a kiedy zaczoł chodzic z Seleną to mi sie tak bardzo zrobiło jej szkoda. I nie wiem czy czytałaś kiedy ktoś na jego koncercie żucił flage narodowości to on ją zdeptał lub pamiętasz jak poszedł do bur** i go nagrala dziewczyna? Ta slawa go niszczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones