Justin Bieber

Justin Drew Bieber

6,2
362 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Justin Bieber

Przejrzałam sobie kilka klipów z owym osobnikiem w roli głównej i przyznam szczerze, że wcale mnie to nie dziwi, że smarkacz wzbudza w ludziach taką antypatię. Sposób w jaki odzywa się do fanów, i ogólnie, to jak się zachowuje - jak porywa się do bójki z dziennikarzami, jak strzela pięścią w kamerę.. plus jego miny, aroganckie i wyniosłe. Jaką wielką łachę nasz wspaniały gwiazdor robi, pozująć do zdjęć z fankami!
I żeby w wieku 16 lat wydawać autobiografię?! Ilu fantastycznych, legendarnych muzyków z kilkudziesięcioletnim stażem nie doczekało się jeszcze swoich biografii?
Promowanie Biebera na gwiazdę to jedno wielkie nieporozumienie. Nie wspomnę już o tym, że talentu i charyzmy brak, teksty płytkie, nic nie wnoszące (szesnastoletni gówniarz będzie poruszał problemy miłości, no ja was błagam!), wszystko na jedno kopyto i czym się tu ekscytować? Wiadomo, że management zgarnie za to niezły szmal. A Bieber może teraz szaleć po uliach swoim Ferrari, bawić się na imprezach i wlewać w siebie morze alkoholu. Gdyby jeszcze było widać, że chłopak się stara, że pracuje, że chce dojść w życiu do czegoś konkretnego.. nic z tych rzeczy, smarkacz zwietrzył łatwą kasę i żeruje na histeryzujących fankach z buzującymi hormonami. Strach pomyśleć, ile jeszcze takich "gwiazdeczek" rozmnoży się w ciągu następnego dziesięciolecia. Jakaś plaga!

Iroto

zachować sie może nie umie ale jednak talentu nie można mu odmówić niestety, sam z ciekawości pogrzebałem i poszukałem filmików na których śpiewa jak jeszcze nie był znany i trzeba przyznać ze umie , a jego zachowanie jest spowodowane tym ze jednak za wcześnie zaistniał w show biznesie zrobili mu tylko krzywdę .

marcinsss89

No nie, wybacz, ale nie. Absolutnie się nie zgadzam. Przesłucham kilka klipów, i to były dla mnie tortury. Na jakiej podstawie twierdzisz, że ma talent? Technika głosu totalnie nie wyrobiona, płycizna do potęgi, nie wspominając już o monotonnym rytmie i prymitywnej melodyce. Jak ktoś już wspomniał na tym forum : tak potrafi śpiewać co trzeci chłopak.

Iroto

no widzisz a to tylko świadczy o tym ze są gusta i guściki o których sie nie dyskutuje

użytkownik usunięty
Iroto

Szanuję twoje zdanie, jednak nie zgodzę się, że źle traktuje fanów. Ciągle mówi jak bardzo ich kocha, nazywa ich swoją rodziną, twierdzi, że bez nich by go nie było. Dał ponad 80 darmowych koncertów w biednych krajach wiedząc, że ludzi tam na to nie stać i życzył sobie braku kamer. Zawsze zatrzyma się by zrobić sobie z nimi zdjęcie. Poza tym, często daje bilety fanom, którzy ich nie mają a czekają pod arenami po kilka godzin chociażby po to, aby go przez chwilę zobaczyć. Co do muzyki - jest jaka jest. Nie każda gwiazda musi trafiać w każdy gust. Każdy słucha czego chce i chyba nie trzeba tego krytykować a uszanować. I chłopak się bardzo stara. Szkoda, że ludzie tego nie zauważają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones