Justin Bieber

Justin Drew Bieber

6,2
362 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Justin Bieber

http://www.rp.pl/artykul/9131,1017186-Justin-Bieber-leci-w-kosmos.html

Al_Bundy

No wiem że chciałbyś tam polecieć.

Spiderman_filmaniak

Każdy chciałby poleciec w kosmos tym bardziej jesli odkryłby inne formy zycia.. Ale nie kazdy do nich przynalezy :D

Al_Bundy

Przynajmiej ma jakiś cel a nie siedzieć przy komputerze i narzekać

Spiderman_filmaniak

Gdybym miał tyle kasy to też poleciałbym w kosmos.. To moje marzenie którego nie spełnie z jasnych przyczyn. Nie każdy może na byle czym zarabiac tysiace.

Al_Bundy

No właśnie a on nie zarabia na byle czym,tylko na cieżkiej pracy.

Spiderman_filmaniak

Oj tam zaraz ciężka praca.. Na poczatku to była ciezka praca. Później ktos kto ma znane nazwisko zarabia na DOSŁOWNIE byle czym. Ostatnio jeden malaż nabazgrał na obrazie i sprzedał to za 68 mln.

Al_Bundy

Ja bym nie chciała, Piotrku.

szprotka24

Bo zapewne jestes prostym i ograniczonym do swojego szarego życia człowiekiem.. Piotrek to moze byc twoj chłopak ale ja sie tak nie nazywam.

Al_Bundy

Po prostu się tym nie interesuję, to nie oznacza, że mam 'szare życie' .Jeśli się tak nie nazywasz to przepraszam.

szprotka24

Tu zainteresownaia nie maja znaczenia.. Każdy kogo nie ciekawilby lot w kosmos wypadan a ograniczonego

Al_Bundy

Tutaj również zainteresowanie ma znaczenie, nie ciekawi mnie to, więc nie jest to spełnieniem moich marzeń, takie rozumowanie jak Twoje wygląda na trochę ograniczone, jeśli ktoś różni się od Ciebie to nie znaczy, że jest ograniczony.

szprotka24

E tam.. Jak ludzie ciekawi wyjazd do miasta 100 km dalej to i wyjazd w kosmos tez

Al_Bundy

Życzyłbym mu śmierci w próżni, ale skoro leci z Leo, Hanksem itd to mu odpuszczę.

hr_dooku

A ja tobie życze śmierci.
I co fajnie jak tak komuś mówisz ?

Spiderman_filmaniak

A co mnie to obchodzi, co mi życzysz? Ja ci nie zabraniam. Do tego nie mówiłem do ciebie.

Spiderman_filmaniak

Nie można życzyć komuś śmierci bez powodu. A on ma dobry powód a Ty nie.

Al_Bundy

Racja.
Justin jest nieziemski ♥

Al_Bundy

Oby Tomowi się odechciało a gdy ten statek kosmiczny będzie w kosmosie niech będzie awaria i bimber umrze.

Al_Bundy

Swoich to on ma w kanale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones