Justin Bieber

Justin Drew Bieber

6,2
362 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Justin Bieber

za co go nie lubicie?

użytkownik usunięty

heh, bo jestem ciekawa. Mnie tam obojętny jest ten dzieciak, ale mnie się wydaję, ze gdyby
ktoś Biebera tak brzydko nie ''zareklamował'' to wam też byłby obojętny. Czy to jest tak, że jak
ktoś rzuci hasło '' bieber to pedał'' to wszyscy pozostali idą za tym jak bezmyślne bydło? Bo
taka jest moda czy jak?? (przepraszam, jeśli kogoś uraziłam, ale tak mi się to kojarzy:))
a co do tego ''pedała'' to mnie to śmieszy, bo dzieciak nie wydaje mi się bardziej
''pedałowaty'' niż np. taki Justin Timberlake,który jest na topie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Spiderman_filmaniak

Oceniam - ale się z niego nie naśmiewam itp.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
ryba619

przynajmniej chłopak szczery jest:D ale też uważam,że należy mieć w dupie to co kto tam ma i zająć się sobą. Patrząc na ludzi z show biznesu moglibyśmy umrzeć z zawiści i zazdrości, bo w sumie chyba znaczna ich część nic takiego nie robi tylko ma kupę kasy za to ,że jest ładny/a albo po prostu ma znajomości.. Ale wtedy też można pomyśleć o tych którzy nie mają kompletnie nic i dziękować jednak za to co się ma i nie zazdrościć, bo to brzydka i utrudniająca życie wada.:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
10minutt

Musisz od razu wyzywać nie stać na jakiś normalny komentarz?

Ja tam nie mam nic do niego, też słucham innych gatunków. Wydaje mi się, że to co wzbudza niechęć to cukierkowy PR Biebera. Chłopak wygląda jak plastikowa kukła, wszystko w nim jest wystudiowane, gesty, uśmiechy, nawet jego włosy, zawsze idealnie ułożone. On wydaje się nie być człowiekiem, tylko produktem, w dodatku takim, który zarabia miliony, podczas gdy inni artyści latami dochodzili do swojej pozycji i takich pieniędzy nie zarabiają. Trzeba oddać Justinowi, że on też ciężko pracował na sukces, jeździł na konkursy wokalne, od dziecka uczył się grać na instrumentach, ma charyzmę, dzięki której jest w stanie zrobić niezłe show na scenie - do tego wszystkiego potrzeba predyspozycji i siły charakteru, ale to wszystko przyćmiewa właśnie ten plastikowy, sztuczny wizerunek, który mierzi hejterów. Dzieciak zarabia miliony, choć robi przeciętną, wpadającą w ucho muzykę i nie zaproponował światu muzycznemu nic nowego.

Jest ohydny.

Zachowuje się jak dziecko, gwiazdorzy i za dużo sobie pozwala. Możesz o nim trochę poczytać, jak nie dowierzasz. Nie zazdroszczę mu niczego, ani tego "wyglądu", ani charakteru i na pewno nie głosu, którego po prostu nie ma!!!

Gwiazda_OMG

"Możesz o nim trochę poczytać"
Ta pewnie na pudelku gdzie są same plotki albo kłamią GRATULUJE.

Spiderman_filmaniak

Wszędzie o nim trąbią, w telewizji, w internecie, wszędzie. Można ciekawych rzeczy się dowiedzieć. Poza tym dla mnie to on talentu nie ma...

Spiderman_filmaniak

A Tobie on wszystko mówi osobiście? zazdroszczę.

MagdalenaPatterson

No na Twitterze.

Spiderman_filmaniak

A pisze całą prawdę? Mówiłeś mi kiedyś, że masz 17 lat, a rozumujesz jak 10 latek.

MagdalenaPatterson

A ty jeszcze gorzej.
Po co ma kłamać tylko media robią co chwile szum i piszą kłamstwa.

Spiderman_filmaniak

Bo my wygodniej kłamać, by naiwne nastolatki go kochały.

MagdalenaPatterson

Jeszcze nie odpowiedziałaś na innego posta,ale lepiej nic nie mów bo się pogrążasz.

ma żałosne teksty i zachowuje się jak dzieciak, najbardziej widoczne oznaki

GalaQXus

Pray,Believe,Never Say Never,Be Alright.
Naprawde żałosne teksty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GalaQXus

No chyba ty posłuchaj bo nawet nie wiesz że takie są.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GalaQXus

Ja nie musze.
To ten co komentuje a g*wno wie powinien się leczyć.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
10minutt

Tak bronie go jakiś problem ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Spiderman_filmaniak

Z KĄD wiem?
Ano bieber i bezinteresowna pomoc jakoś nie idą ze sobą w parze.
Poza tym warto zaznaczyć to co ostatnio wydarzyło się w Turcji - otóż nasz mały bohater przerwał 2 razy koncert , gdy rozległ się tzw. Azan czyli wezwanie wyznawców islamu do modlitwy.
Moje pytanie jest następujące : jak taki szczyl który myli Polskę z Rosją , wiedział , że istnieje coś takiego jak Azan i dlaczego po raz kolejny nie popisał się swoją ignorancją i nie śpiewał dalej.
Na to odpowiedz już sobie sam.

P.s Rozumiem , że Polska być trudny język , ale mam do ciebie prośbę - staraj się nie popełniać tak rażących błędów jak ten powyżej i wybacz mi moją śmiałość , bo ktoś tak ważny jak TY zapewne nie musi stosować się do żadnych zasad ( o zasadzie gramatyki nie wspominając ).

GarvinSitho

Ciekawe czy ty byś pisał bezbłędnie na telefonie dotykowym.

Spiderman_filmaniak

Jakbyś zrobił literówkę to bym się nie czepiał , bo samemu mi się to często zdarza.
Ale skąd i z kąd to jednak jest permanentny błąd i wynika z niewiedzy , a nie pomyłki.

GarvinSitho

To zauważ gdzie jest S a Z.

Spiderman_filmaniak

Tak i przerwa ci się może jeszcze wcisnęła.
Taki kit to sobie wstawiaj 7 letniemu dziecku.

GarvinSitho

Dobra nie da się z tobą rozmawiać.

użytkownik usunięty
10minutt

Aleś się gościu zagotował, jakby ci Bieber dziewczynę przeleciał. Nie słucham Biebera, ale z takim słownictwem musisz uważać, bo cię wymoderują.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MagdalenaPatterson

Pare sam napisał
I nie jestem twoim synkiem

Spiderman_filmaniak

Które? Udowodnisz?

MagdalenaPatterson

do wszystkich z 'MY WORLD 2.0' czyli:
1. Baby
2. Somebody To Love
3. Stuck In The Moment
4. U Smile
5. Runaway Love
6. Never Let You Go
7. Overboard
8. Eenie Meenie
9. Up
10. That Should Be Me

i z 'MY WORLD' :
1. Down To Earth
2. Bigger
3.First Dance

I teraz ma pare z nowszych płyt.

Spiderman_filmaniak

Widzę, że wytrwale bronisz Biebera. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Mi jest totalnie obojętny. Nie slucham jego muzy, ale tez nie czuje do niego jakiejs nienawisci czy czegos w tym rodzaju. Mam go nienawidzic,bo tak wypada? Bo wiekszość (chyba?) jest na NIE? Bo "siarą" jest uwazac inaczej?Bo mowia, ze to ''pedal''i "ciota"? A nawet jak byby pedalem to co? Pedal tez czlowiek;] Wielu ich jest nawet w show-biznesie, sa znani i cenieni. Przykre to w pewnym sensie, ze uzywamy takich slow, zeby kogos obrazic. Dojrzały człowiek nie uzyje takich okreslen,zeby kogos w ten sposob ocenic.
Ja zawsze mam swoje zdanie i nie kieruje sie tym, co mowia inni.;] Nie boje sie glonso wyrazac tego, co mysle. Czasem irytuja mnie ludzie, ktorzy nie potrafia sprecyzować dlaczego sadzą tak, a nie inaczej. Po prostu "bo nie". Jak juz cos krytykujemy, to używajmy konkretów.
Sa tacy co go kochaja, sa tacy co go nienawidza i nie warto bronic swoich racji, bo to moze byc dyskusja bez konca, a to bez sensu, szkoda na to czasu, malo macie spraw w realnym swiecie? Dodam, tylko, ze nie rozumiem tej fali nienawisic do niego. Nastolatki (i nie tylko) maja swojego idola, poboba im sie, podoba im sie jego muza i co w tym zlego?? Troche empatii i tolerancji ludziom brakuje. Wielu jest przeciez takich cukierkowych chlopaczkow(wyglad mam na mysli) jak on, ktorzy jednak nie sa obrzucani blotem jak ten Biber. Wlasnie dlatego nie rozumiem dlaczego akurat jego ludzie taz tak nienawidza? Sa cukierowi, ktorzy stokroć bardziej napawaja we mnie niechcec, niz ten cały Biber. Ktos rzucil jakies haslo na jego temat, a ludzie sie na to rzucili, są o nim kawały itd. A Biebier? dalej popularny, bogaty, dalej spiewa, koncertue, dalej o nim piszą i pisac beda- czesciej niz o innych cukierkowych chlopczykach. A on w tyłku ma waszą krytykę i dalej robi swoje i na tym tez zarabia.;]
Ciezko tez oceniac kogos, jak się nie słucha muzyki danej osoby, inni tez jak twierdzą,ze nie sluchaja- a oceniają. On jest piosenkarzem i nalezaloby go oceniac pod tym kątem. Dlatego ja mu oceny nie wystawiłam.
Sorry za brak polskich znaków i ewentualne bledy.

użytkownik usunięty
ewawilk

dziękuję za dojrzałą, sensowna wypowiedz, bo tych wyżej to aż nie chce mi się komentować... :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ewawilk

Dojrzały człowiek nie użyje takich słów. Pamiętaj jednak, że wypowiadają się pod Bieberem najczęściej ludzie w wieku adolescencji, którzy sami jeszcze nie ustalili swojej seksualności i strach ich oblatuje, że może należą do grupy "pedałów", więc próbują zaczarować rzeczywistość. Ja też Biebera nie mogę ocenić, bo słabo znam jego muzykę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BarlogOfMorgoth

Ja nie lubię go za to, że zbyt mocno przeklina i pali skręty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones