Justin Timberlake

Justin Randall Timberlake

7,4
13 161 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Timberlake

Taka Jennifer Lopez albo Whitney Houston (jak żyła) nie miały żadnego pojęcia o aktorstwie. Justin daje radę.

piczympoom

Powiedziałbym, że gra nawet lepiej od niektórych aktorów.

MarcinKa90

o tak tu się zgadzam .
Powiem nawet więcej niektórzy piosenkarze są siła wciskani w film tylko po to by nazwisko zrobiło reklamę i podwyższyło oglądalność .... A tu proszę duże pozytywne zaskoczenie :>

aga553

tez bylam pozytywnie zaskoczona gdy zobaczylam go jako aktora. Naprawdę daje radę! jak sie go oglada to nie mysli sie ze 'to ten justin co spiewa', po prostu jeden z aktorów. Jak widac mozna miec kilka talentow naraz :)

xxanita1990

On się urodził , żeby widownia na niego patrzyła :>

piczympoom

Dla mnie tak samo zaskakujące było zoabczyć go w Social Network i stwierdzić, że poziomem nie odbijał od reszty obsady. Wręcz przeciwnie - grał naprawdę dobrz ejka na woklaistę któremu zachciało się grac w filmach. Ja Wam mówię - w nim tkwi niemały potencja aktorski.

Metropholis

to jest to, zdecydowanie najlpeszy :*:*

piczympoom

Oj żeby jeszcze Justin umiał faktycznie grać

Romeo_M

W tym sęk, że umie. Na tyle, by nie bolało patrzenie na niego na ekranie i by przekonac się do jego bohatera.

piczympoom

pewnie ze gra dobrze.Ludzie stad maja takie podejscie,za to piosenkarz to musi slabo grac a gra calkiem dobrze.Widzialem wiekszoc jago rol i w kazdej mi sie bardzo podobal.

piczympoom

Bardzo spodobała mi się jego rola w "Co jest grane Davis". Zagrał naprawdę na poziomie razem z Oscarem Isaac'iem :)

piczympoom

Lopez bym się nie czepiała. Daje radę w tym, co sobie wybierze i zgrzytu zębów przy oglądaniu nie ma. Huston zaliczyła jednorazowy wyskok.

piczympoom

Nie ma co poprawiliście mi humor. Tylko jakaś ameba umysłowa napisze, że Timberlake jest dobrym aktorem i ma potencjał. Nie kwestionuję jego talentu muzycznego, ale jako aktor to zwykłe drewno. Jared Leto zjada go na śniadanie.

Rycerzyk69

ale Jared Leto to aktor...

kostek5255

No ale i tak go zjada na śniadanie bo umie też bardzo dobrze śpiewać. Są ludzie wielu talentów, Timberlake do nich nie należy.

kostek5255

ale 30 second to mars jest bardzo znane, uważam, że bardziej znane niż justin timberlake

proatheo

to chyba zależy od okresu, był czas że to Timberlake był bardziej znany. Takie już losy muzyki PoP

fox6

teraz na pewno timberlake jest bardziej znany

Rycerzyk69

Ta ameba śledzi Timberlake'a razem z resztą scenicznych gwiazdeczek i całkiem obiektywnie stwierdza, że daje radę. Dziękuję, dobranoc.

Rycerzyk69

Lato to nie ten stary cwaniak od piłki? ;) Faktycznie Justin super aktorem nie jest ale można raczej spokojnie oglądać go w filmach, ot przeciętnie, ale jak na muzyka to jest więcej niż dobrze, drewno? - to taka Rihanna w Battleship

piczympoom

Na pewno lepiej niż Ice Cube z jego jedną miną

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones