Justyna Sieńczyłło

6,1
289 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justyna Sieńczyłło

Kiedyś wydawała mi się idealną Kurcewiczówną. Szkoda, że Jerzy Hoffman zasugerował
się sławą Izabelli Scorupco. Takiej uroczej, pozytywnej twarzy, z tak błyszczącymi,
promiennymi oczami, ze świecą szukać. Justyna Sieńczyłło nawet fizycznie bardziej
odpowiadała pierwowzorowi bohaterki "Ogniem i mieczem". Jednak przede wszystkim, ona
zagrałaby tę postać, a nie snułaby się sennie na ekranie. Zapamiętalibyśmy ją, tak jak kiedyś
Baśkę czy Oleńkę. Naprawdę szkoda.

duzami

na Helenę w ogniu i mieczem by się nadawała a Scorupco to aktorka taka sobie.

kinomanka_13

Izabella to dziewczyna Bonda i bardzo piękna kobieta, ale aktorsko do pięt nie dorasta Justynie.

duzami

Tu chodzilo o nazwisko a Scorupko bylo wtedy nosne .

duzami

A mnie na Helene idealnie pasowala Brodzik.

Edna_fw

Brrodzik w kostiumowej roli?

duzami

A co w tym dziwnego??

Edna_fw

Pewnie nic, ale jej najlepsze role /moim zdaniem/ to te osadzone we współczesnych realiach. Taka nowoczesna dziewczyna jak w "Kasi i Tomku", gdzie była świetna, zabawna i urocza:)

duzami

Nie cierpie "Kasi i Tomka"! A Brodzik nie trawie w blondzie. Najlepiej wygladala w "Klanie". Helena jak z opisu. Zreszta, chyba sie nawet ubiegala o te role, tylko przegrala z gwiazda rozpoznawalna na "zachodzie". Scorupco, choc nijak do ksiazkowej Heleny nie podobna, miala podniesc prestiz produkcji i szanse na zainteresowanie ja miedzynarodowej widowni.
Brodzik ostatatecznie dostala rolke w epizodzie. Byla panna mloda na kozackim weselu.

Edna_fw

Wolę Justynę z moich wyobrażeń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones