Justyna Sieńczyłło

6,1
289 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justyna Sieńczyłło

niedoceniana aktorka, szkoda że tak mało gra w filmach czy serialach, kamera powinna ją lubić bo jest sympatyczną osobą i miłą, wiem coś o tym bo kiedyś pisałam do niej do teatru kamienica prośbę o zdjęcie z autografem przysłała mi 2 zdjęcia i to z dedykacją.

kinomanka_13

Rola w klanie zastopowała już nie jedną karierę.

A te zdjęcie to pewnie nie Ona osobiście przesłała, więc nie ekscytuj się za mocno ;)

marcin261287

Nie ekscytowalam sie tak tylko wyrazilam swoja opinie, i na forum nie wpisuje od kogo mam autografy osobiscie czy listownie bo innych to denerowalo a sa tacy ktorzy interesuja sie takimi sprawami pod jaki adres pisze badz jak zalatwilam sobie osobiscie autograf czy po koncercie czy po jakims spotkaniu. A tak mam tego nie pisac przez czyjes widzi misie.

kinomanka_13

Po prostu nie łudź się, że znane osoby same zajmują się takimi sprawami, jak rozsyłanie zdjęć z autografami. Chociaż może w przypadku Sieńczyłło tak właśnie było.

marcin261287

nie "te" tylko to zdjęcie

elizka_52

Przepraszam za ten rażący błąd. Obiecuję poprawę.

marcin261287

Saką wiesz ze nie ona ? To nie Papiez . Myslisz ze ma sztab ludzi od takich "zadan" . To nie Usa.

kinomanka_13

Zachwyciła mnie w programie GWIAZDY NA TACY, śliczna, sympatyczna kobietka, już nie taka młodziutka, a w dalszym ciągu naturalna, wygląda na 35 lat. To dlatego, że dużo pracuje, a praca uszlachetnia. Wytrwała w związku ze starszym facetem, ale nie wierzę, że była szczęśliwa. Straszna różnica. Dobrze, że mają wspólną pasję i cel. Za pięć lat będzie ok! Trzymam kciuki za przetrwanie Teatru Kamienica. Kultura w narodzie jest najważniejsza, ale "to miernot jest więcej i ciężko się z miernotami wygrywa" jak powiedziała Olga Lipińska, chyba u Alicji Modlińskiej. Wszyscy Polacy powinni ich wspierać.

elizka_52

ja nic nie mam do związku kobiety z dużo starszym facetem, ja takie związki toleruje bo sama bym chciała być w takim związku miałam kiedyś chłopaka w zerówce ale drogi się nasze rozeszły kiedy skończyliśmy zerówkę a w podstawówce byłam zakochana w takim koledzę z podstawówki ale on mnie nie chciał nie wiem czemu a ze starszymi osobami kobietami mężczyznami mam świetne kontakty dobrze mi się z nimi rozmawia, z niektórymi rówieśnikami też mi się dobrze rozmawia odkąd byłam w liceum i odkąd od 2 lat pracuje, a na jakim programie leciał ten program ? bo nie kojarzę go ?

kinomanka_13

"Gwiazdy na tacy" player lub w TVN METEO ACTIVE

elizka_52

aha myślałam że w TV jest ten program

kinomanka_13

"Śluby panieńskie" z nią w teatrze TV. Spektakl z 1995 roku w reżyserii Łapickiego. Fantastyczna zabawa była.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones