Justyna Wasilewska

6,8
5 597 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justyna Wasilewska

Dla mnie, wyjątkowo irytująca aktorka, o wybitnie radiowej urodzie.

MistrzImprowizacji

A widziałeś Justynę na żywo w teatrze? Wątpię, bo tak byś nie napisał.

MistrzImprowizacji

do radia też by się nie nadawała bo ma poważną wadę wymowy :p

MistrzImprowizacji

Zgadzam się,to aktorka jednej twarzy; ta pani ma bardzo brzydką manierę "skrzywionego dziubka" którą nagminnie nadużywała w nieobecnych. Bardzo irytująca, z wadą wymowy. Moim zdaniem wcale nie ma oryginalnej urody, pyzata, zwyczajna dziewuszka. I ok, niech sobie jest, ale po co robi z siebie taką unikatową gwiazdkę na instagramie ? Pani Justyno, trochę pokory, naprawdę...

natu89

Durny jesteś i tyle. To naprawdę dobra aktorka.

Marek_30

Chyba forum ma to do siebie, iż każdy MA PRAWO wypowiedzieć swoje zdanie ? A wycieczki personalne i obrażanie proszę sobie zostawić dla siebie.

natu89

Ja też się zastanawiałam o co chodzi ciągle z tym dziubkiem w Nieobecnych, w pewnym momencie to już irytowało :-D

natu89

To nie podoba ci się, nie lubisz, ale jesteś tu na jej stronie, obserwujesz tą panią też na instagramie,… Dziwny typ z ciebie, Ja robię to, gdy kogoś cenię i mi się podoba pod jakimś względem…

natasza_szczecin

To, że widzialam zdjęcia tej pani na instagramie nie oznacza że ja obserwuję, proszę sobie darować nadinterpretację. Jest słaba, a dodatkowo irytuje swoimi manierami, zdania nie zmienię. Miłego

MistrzImprowizacji

Tak się zastanawiam dlaczego dajemy sobie prawo, aby gnoić kogoś za to jak wygląda. Nie mamy wpływu na to jacy się urodziliśmy.

iwonka_sl

Owszem zgadzam sie. Jednak jak ktoś zostaje aktorem to jest oceniany przez pryzmat wyglądu tak samo jak np. polityk przez pryzmat zachowania.

KxRxZ

Bardzo ładna kobieta , niestety Jej mimika strasznie zniechęca . Cały czas dziubki i grymasy twarzy.

iwonka_sl

Poza tym wygląd to subiektywne odczucie, dla mnie to bardzo ładna, zadbana kobieta. A nawet gdy jakiś aktor czy aktorka nie mają standardowej urody to nie powód by kogoś obrażać, to zwyczajne chamstwo i prostactwo. W filmach potrzeba różnorodnych aktorów nie samych miss i misterów. Polacy to w dużej mierze chamy. Kmioty, którym się wydaje, że mają prawo kogoś obrażać.

MistrzImprowizacji

Wystarczy odpowiednia preferencja i w tej branży zaczyna być fajnie.

nnn_nnn

Cycki zwisłe, uszy rozciagniete jak u slonia

dskmatik

Piersi nie ma, a jej "partnerce" chyba jest wszystko jedno.

nnn_nnn

HAHAH XD

nnn_nnn

A twojemu ojcu pasują wielkie cyce twojej matki, gdy ją bzyka, czy ma małe, a ojciec ma dużego czy małego, co na to twoja matka. Woli większe kuta&y czy małe i grube. Chamie zbolały jest ci miło? Więc wara od ludzi i ich życia śmieciu z patologicznej rodziny, matka piła czy co, że ciebie nie wychowała!

nnn_nnn

To powyżej to do ciebie, chociaż ten śmieszek nie lepszy, również patol!

MistrzImprowizacji

Prostak i cham!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones