Justyna Wasilewska

6,8
5 597 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justyna Wasilewska

Wspaniały talent aktorski na deskach teatru Jaracza w Łodzi. Dziś byłam na premierze
spektaklu "Posprzątane" i moim zdaniem J.W zagrała w nim najlepiej. Cóż... ciekawa rola
jej się trafiła :) Dużo emocji do przekazania publiczności... mogę tylko pogratulować! :)

jazzsingerr

Dla mnie miała najciekawszą rolę, ale największe zaskoczenie to Marietta Żukowska- odwaga ,wyrazistość i - rzecz o której mało się mówi , a jaka ważna - dykcja i głos-mimo ostatniego rzędu każde słowo dotarło wyraźnie !!! U Gabrieli Muskały nieskazitelna dbałość o szczegóły w połączeniu z graną postacią ,dawały to na co zawsze można liczyć u tej aktorki- dopracowana rola pozwalająca na przedstawienie w pełni wiarygodnej postaci. A Justyna- chyba muszę jeszcze w innych rolach ją zobaczyć,bo przyznaję miała tu bardzo mocne "tło" i niebanalną postać...

tulku

Zgadzam się z Tobą tulku. Polecam gorąco spektakl "Otello" wspaniałej reżyserki A. Dudy-Gracz, gdzie można podziwiać niebanalną grę aktorską Justyny Wasilewskiej :)

jazzsingerr

Oczywiście w naszym łódzkim Jaraczu!

jazzsingerr

Dzięki bardzo, nie omieszkam skorzystać :)

tulku

Daj znać jak wrażenia :)

jazzsingerr

Póki co wybieram się na ZSZYWANIE

tulku

Byłam na tym spektaklu chyba rok temu... Cynke i Maćkowiak to moi ulubieni aktorzy z łódzkich teatrów :)

jazzsingerr

REWELACJA !! Pomijam już kwestię niesamowitej pamięci jaką muszą mieć by taki kawałek "panienek" i inszych połamańców przepleść przez gęstwinę mocnych zdań osadzonych mega intymnych sytuacjach , niezłą kondycję fizyczną , to zdolność przyciągania uwagi i odpowiedni akcent sprawiają, że każda chwila jest ważna,niepowtarzalna i niezbędna. Podobał mi się ten duet w filmowych ujęciach, a teraz czekam na następne ich role.

jazzsingerr

Ja ją widziałam ostatnio w "Do Damaszku..." w Teatrze Starym w Krakowie. Bardzo na plus.

olkto

Też byłem ostatnio na "Do Damaszku", właśnie między innymi ze względu na Justynę. Widać, że ma olbrzymią swobodę ruchu i wielkie zaangażowanie.

olkto

Też byłem na "Do Damaszku", i jestem oczarowany jej kreacją. Dała niezły popis swoich umiejętności aktorskich.

jamesbond007

byłeś dwa razy czy nicki sklonowane?

kama_2

nie po prostu to zdublowany post( problemy filmwebu). Chętnie poszedłbym drugi raz, ale niestety Justyna już ze "Starego" zrezygnowała.

jamesbond007

zdublowany po miesiącu? :))) Deja vu w filmwebie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones