Kacper Kuszewski

6,2
1 937 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kacper Kuszewski

Pozytywnie oczywiście. Najpierw jego występ w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i tam pokazał zdolności aktorskie. Bardzo zmienił się też na twarzy przez ostatnie lata. Widziałem kilka wywiadów z nim i sądzę, że to bardzo sympatyczny człowiek. O dubbingu nie trzeba wspominać bo wiadomo, że wymiata ;)

LeSzifre

Fajną rolę gra obecnie w " Przyjaciółkach" na Polsacie.

użytkownik usunięty
LeSzifre

Dokładnie o tym samym pomyślałam :). Widziałam jego występy w programach rozrywkowych oraz słyszałam dubbing i dzięki temu doszłam do wniosku,że jest naprawdę utalentowany.

LeSzifre

Właśnie zobaczyłam go w trailerze sztuki teatralnej eksperymentalnego i bardzo wymagającego artystycznie teatru "Teatr Pieśni Kozła". Niezłe zaskoczenie, że tam gra, biorąc pod uwagę, że jego kariera filmowo-telewizyjna należy do tych niskich lotów. Wygląda na to, że facet ma ambicje i zdolności na więcej, ale pewnie czynnik ekonomiczni "zmusił" go do ról w produkcjach typu "M jak miłość".

LeSzifre

Ukłony za to co pokazał w "Ttbz" . Teraz trzymam kciuki za Gosie Andrzejewicz bo jest rewelacyjna. Jako Beata Kozidrak... ech. Brak słów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones