Kai Rosenkranz

9,4
270 ocen muzyki
powrót do forum osoby Kai Rosenkranz

Stworzył świetna muzykę w serii gier Gothic. Szczególnie podobała mi się ta z pierwszej części.
Prawdziwie magiczna.

patrykDJ2009

Za muzykę do serii Gothic należy mu się 10/10. Jest absolutnie magiczna i klimatyczna. Poza fabułą, światem i polskim dubbingiem, także muzyka ma wpływ na klimat tej wspaniałej serii.

patrykDJ2009

Najlepszy kompozytor muzyki do gier, który bije na głowę Kydda czy Soule.

Szkoda, że już nie stworzy muzyki do Risen 2... Zajęty jest swoją firmą, ale niby też coś tworzy w jakichś swoich projektach. Cóż, należy czekać.

drenz

Gdyby przyznawano Oscara w kategorii 'Najlepsza muzyka w grze komputerowej' to z pewnością dostałaby ją ścieżka z Gothic 3 ;)
Niesamowicie epicka i wielobarwna.

SpectrumMovie

Zauważcie że robiąc muzykę do gothica mial tylko 21 lat.

Istari

To jeszcze lepiej dowodzi o jego umiejętnościach. debiut i do tego tak udany... ta ścieżka dźwiękowa jest mega!

użytkownik usunięty
patrykDJ2009

Według mnie najlepsza muzyka była jednak w trzeciej odsłonie serii (moim zdaniem jest to największy atut Gothic 3).

Dla mnie również. Potem jest muzyka z jedynki, Risen i na końcu z Gothic 2. A Vista Point z Gothic 3 to mój ulubiony utwór w ogóle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones