Kaja Paschalska

Kaja Joanna Paschalska

3,6
297 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kaja Paschalska
karas1983_filmweb

Ja mogę Ci to racjonalnie wytłumaczyć. Sam jestem jej antyfanem. Lubię od czasu do czasu wejść na jej podstronę na Filmwebie i zobaczyć nowe komentarze. Ma tak niską ocenę, bo jest denerwująca. W polskim mainstreamie mamy mnóstwo nieutalentowanych aktorów, ale nie każdy ma aż tak niską ocenę jak Kaja. Ona łączy w sobie totalny antytalent aktorski (wiecznie spięta przed kamerą, dziwnie się zachowuje), brak urody (niektórym może się podobać, ale większość uważa ją za niezbyt urodziwą; do tego ma takie puste spojrzenie idiotki), drażniący głos (niby piosenkarka, a ma głos którego ucho nie lubi), no i wreszcie porąbaną osobowość (jest bezpodstawnie zarozumiała, co pokazała w kilku programach TV). Poza Klanem prawie nigdzie jej nie było widać, a przecież jest w showbizie od ok. 15 lat. To ewenement, przed tyle czasu nawet przypadkiem można się gdzieś dostać. Dodaj słabe, wulgarne sesje w CKM.

Ode mnie ma w pełni zasłużone 1/10.

boolion

Szanuję Twoje zdanie, jednak uważam, że każdy aktor, nawet ten słaby coś tam potrafi, w końcu to jego zawód.

O ile jakiś film jak najbardziej można ocenić na 1 gdyż niektóre są naprawdę masakryczne, o tyle najniższą możliwą oceną wystawianą aktorowi powinna być co najwyżej 3. W końcu znajdują się chętni na jego zatrudnienie oraz tacy, którzy potem oglądają jego aktorskie popisy.

Jak sam zauważyłeś, Kaja funkcjonuje w showbiznesie już 15 lat, a gdyby nie potrafiła zupełnie nic to już dawno przepadłaby jak kamień w wodę.

karas1983_filmweb

"Szanuję Twoje zdanie, jednak uważam, że każdy aktor, nawet ten słaby coś tam potrafi, w końcu to jego zawód."

Broń Boże, aktorstwo to nie jest zawód panny Paschalskiej. Nie ma żadnego dyplomu aktorskiego. Zauważ, że ona zaczęła grać w Klanie jak miała kilka lat, wygrywając casting. Zakładając, że nie dostała się tam po jakichś znajomościach, to była najlepsza z grupki DZIECI. Podobna sytuacja była z Romkiem z Rodziny Zastępczej. Jako dzieciak całkiem fajnie się oglądało, ale w miarę dorastania cały urok minął i już nie było czym nadrobić braku talentu. Utalentowanymi dzieciakami byli dla mnie Dakota Fanning czy Haley Joel Osment. Paschalska po prostu była fajnym dzieciakiem. A teraz kim jest?

Gra w Klanie od tylu lat, bo klan trwa tyle lat. Jakby nie patrzeć, ma tam jedną z (wielu) głównych ról, a w serialach nie wymienia się bez powodu aktorów grających ważne role. Po drugie, akurat jakość to ostatnie, o co dbają autorzy Klanu. Dla nich ważna jest kasa, byle serial się kulał jak najdłużej. Bo jak inaczej wytłumaczysz słaby scenariusz, kiepskie wykonanie i TRAGICZNE aktorstwo? (Paschalska, Trojanowska, Stockinger itd.)

boolion

"Utalentowanymi dzieciakami byli dla mnie Dakota Fanning czy Haley Joel Osment."
Również Christian Bale był bardzo utalentowanym dzieckiem; wspaniale zagrał w "Imperium słońca"
Quvenzhane Wallis też jest świetna, w "Annie" mnie zachwyciła.
Kaję-dziecko oglądało się całkiem dobrze, ale teraz już gorzej, niestety.

MarinaSamira

Już prawie 3 lata minęły od mojej wypowiedzi :)

boolion

No i co w związku z tym?

MarinaSamira

Gówno. :)

boolion

Skoro przestałeś tu zaglądać wygląda na to, że oswoiłeś się już z tą gwiazdą, a jej talent eksplodował.

Andrrzej

Skoro dzisiaj zjadłeś sernik to znaczy, że jutro będzie padał deszcz.

boolion

Bardzo trafnie ujęte, ta pani ma w sobie coś wyjątkowo drażniącego. O ile brak urody i głos można przełknąć to ta drętwość i pyszna mina zniechęcają. Ale może w tym tkwi haczyk żeby zwiększyć oglądalność? Czasami zastanawia mnie jaki jest cel angażowania do ról takich osób bez talentu - może o to chodzi żeby przyciągnąć widza? Ba jak inaczej wytłumaczyć sławę pewnej Joli Rutowicz.

karas1983_filmweb

Zgadzam sie,że ta srednia to kompletny idiotyzm ze strony ludzi,którzy pewnie patrzą na to gdzie gra a nie jak to robi.

karas1983_filmweb

A jaki w zasadzie warsztat aktorski oceniać tutaj? Ciągła rola w klanie 4 małe rólki dubbingowe i 3 gościnne również w serialach. Może zapytać by należało, za co miałaby mieć tą wyższą średnią? Chyba i tak ma lepiej niż Mroczki.

karas1983_filmweb

bo jest tragiczna

karas1983_filmweb

"Mógłby mi ktoś racjonalnie wytłumaczyć skąd tak niska ocena?"
Z Klanu.

karas1983_filmweb

i za "Małą Chinkę", gdzie pokazała aktorski warsztat, umiejętnie wczuwając się w słowa piosenki. ;P

karas1983_filmweb

Postaram się najbardziej racjonalnie i zarazem najprościej jak się tylko da:
- po prostu się mało komu podoba!
( ani ona jako ona, ani jej gra jako niby aktorstwo )

Nie ma za co, do widzenia.

karas1983_filmweb

A jak może mi wyjść przyzwoita średnia dla niej, skoro jej jedyna rola to Klan ?

chemas

Ale ma na was wyebane xD Jezdzi do stanów, butiki 1 klasa, hajs jest i kosmetyczki górna półka. Nawet nie czyta wypocin nolajfów z filmwebu xD

użytkownik usunięty
karas1983_filmweb

Zapewne dlatego,że jest mało lubiana i dodatkowo gra tylko w "Klanie". Nie jest nawet aktorką,lecz amatorką. Także nie pokazała wielkiego talentu aktorskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones