Kaja Paschalska

Kaja Joanna Paschalska

3,6
299 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kaja Paschalska

Ok, nie wyszło jej ze śpiewaniem, ale jako "Ola" jest całkiem w porządku. Dodatkowy "+" za urodę.

fajny_nick_

10 powodów, dlaczego kraj nie lubi Kai Paschalskiej:

1. Widać u niej zupełny brak dystansu do siebie.
2. Gwiazdorzy w stopniu nieadekwatnym do talentu.
3. Nie ma talentu.
4. Jej gra aktorska jest żadna, ciężko się na nią patrzy.
5. Ma głupi wyraz twarzy.
6. Ma brzydką figurę.
7. Nie ma klasy ani gracji.
8. Gra w głupkowatym serialu (ale to nie jest aż tak mocny argument).
9. Śpiewa durne piosenki.
10. Nagrała Czikulinkę (to był skok w przepaść).


Jeśli przychodzą wam do głowy inne argumenty - dopisujcie. Ja starałem się wypisać najważniejsze, żeby była okrągła dziesiątka. Wiele musiałem pominąć w swoich rozważaniach :(

boolion

Mnie osobiście najbardziej razi ,wręcz wywołuje odruch wymiotny jej zmanierowanie,wydaje mi się że ona próbuje naśladować aktorki z amerykańskich telenoweli,tylko że one-też często mierne[chodz nie zawsze]zachowują się naturalnie ich gra jakoś nie razi-Kaja jest sztuczna do bólu-swoją grą zdaje się mówić"Patrzcie jaka jestem wspaniała"-dla mnie najgorsza aktorka Klanu.

fajny_nick_

bo nie umie : grac,spiewac - jest ruda,brzydka i wkurwiajaca

wystarczy ?

fajny_nick_

Żeby występować przed publicznością czy to na żywo czy przez telewidzami trzeba mieć coś do zaoferowania. Zauważ, że dobrzy aktorzy mają po prostu to COŚ. Z tym trzeba się urodzić, z talentem bycia interesującym. Kaja nie jest gorszym człowiekiem, po prostu pcha się tam gdzie się nie nadaje. Mnie np. zlinczowaliby na portalu kucharskim gdybym pchał się do garów, bo nie mam do tego talentu i wiem o tym :)

użytkownik usunięty
boolion

1.Zero talenty aktorskiego
2.Zero talentu wokalnego

fajny_nick_

Ona sie nigdzie nie pcha! Ludzie czy wy macie dobrze z głową?

/ www.kajapaschalska.cba.pl /

fajny_nick_

W sumie też kiedyś byłem do niej nastawiony anty ale trochę się to zmieniło.

Pytanie tylko kto dojrzał? ONA czy JA? :)

Oceniam aktorkę na 4/10

_MAX_

Rozumiem, że tą oceną chciałeś jej zrobić prezent mikołajkowy. Prawda jest taka, że Kaja aktorką po prostu nie jest, ona pojawia się na ekranie nie wiedzieć czemu. 4/10 to może mieć np. Żmuda-Trzebiatowska. W tym ocenianiu problem często leży w tym, że ludziom "bez obycia" brakuje porównania. Sztuka filmu nie ogranicza się do... polskich seriali (ble!). Kaja jako aktorka dostaje 0/10, bo nie jest aktorką. Aktorzy z definicji GRAJĄ. Czy Kaja gra?

boolion

W sumie mógłbym jej dać i 2/10 i 3/10 bo 1/10 tylko gdyby zagrała fatalnie w kilkunastu filmach a znam ją z "Klanu" i "Małej Chinki". Tak więc ponieważ nie spełnia mych oczekiwań jako AKTORKA - dałem 4/10 bo obecnie wiele o niej powiedzieć nie mogę :)

boolion

Na wstępie - nikomu nie zamierzam robić żadnych prezentów, ani też w najmniejszym stopniu nie interesuje mnie czyjakolwiek opinia n/t tego, co napiszę (mogę to napisać bardziej dosadnie i wulgarnie, ale po co ?)
Czytam sobie, czytam i oczy mi z orbit wychodzą - skoro coś (tak, nie ktoś) tak beznadziejnego jak Żmuda-Trzebiatowska (czy równe jej beztalencie KiczCzopek) zasługuje na 4/10 to Kaja powinna zasługiwać na co najmniej 6/10 ! Tak - większego drewna (no, może wespół z Czopkową), jak Trzebiatowska nie widziałem w życiu ! Kiedykolwiek jej nie widzę, wygląda jakby miała ciągły okres i muchy w nosie ! TRAGEDIA TO MAŁO ! Paschalska gra przynajmniej z humorem, wyrazem (mimo, że młodsza), czego ani o KiczCzopkowej, ani Żmudzie-obłudzie powiedzieć nie można.
Reasumując: Jeśli ktokolwiek chce dać tym dwóm drewnianym klockom, 'gwiazdkom' pożal się Boże (gwiazdą to one mogą być co najwyżej na otoku czapki, 'uwentualnie' na pagonach) ktoś chce zaoferować 4/10 to Paschalska powinna mieć co najmniej 6/10 mimo, iż nie jestem jej wielbicielem, jednakże nie działa mi na nerwy jak w przypadku dwóch wyżej wymienionych (nie tylko ich zresztą, takiego 'drewna' bezguścia i beztalencia uzbierałoby się w polskiej kinematografii więcej). To, że ktoś kończy PWST nie znaczy jeszcze dla mnie, że jest gwiazdą. Nie dziwcie się więc potem, że mamy takie 'gwiazdy' jak mamy !

cOOba

Masz prawo do swojej opinii. Niestety nie jest ona oparta o wyczucie dobrego aktorstwa. Mylisz pojęcie drewna. Drewno to nie ktoś, kto jest oszczędny w gestach lub ma jakieś cechy charakterystyczne. Drewno to ktoś taki jak Paschalska, kto swoim - pożal się Boże - aktorstwem nic nie wnosi, nie potrafi przekazać nim absolutnie nic. Po prostu jak kołek widnieje na ekranie i tyle. Akurat Marta Żmuda-Trzebiatowska to przy Kai aktorska bogini. Gra poprawnie, a poza tym jest piękną kobietą, co u aktorek również plusuje. A co do Cichopek, nie lubię porównywać kupy z kupą, ale też stoi wyżej od Kai. Jest mdła, beznadziejna, ale ma jakiś wyraz, w miarę ciągnie te swoje role. Kaja ma Z.E.R.O warsztatu aktorskiego, nie umie być przed kamerą, o grze już nawet nie wspominam. Ona delkamuje swoje dialożki w sposób losowy, jaki impuls jej do tego móżdżku trafi taką minkę robi. A ma ich aż trzy. 1. głupkowaty uśmiech, 2. durne zdziwienie a'la karp, 3. kurde, nie mogę sobie przypomnieć trzeciej :(

cOOba

Panie Żmuda-Trzebiatowska to słabej jakości xero Pani Brodzik, więc zgadzam się iż to słabiutka aktorka.

Kto to jest ta Czopek?? Pytam bo widzę, że profil ma pusty.

_MAX_

Moim zdaniem Żmuda jest lepszą aktorką od Brodzik. Jedna jest słaba, a druga jest bardzo słaba.

boolion

Gdyby Anthony Perkins i jego życiowa rola - istniała naprawdę, panna Paschalska trafiłaby pod... prysznic w pierwszej kolejności :)

Myślę, że to zdanie znakomicie podsumowuje to, o czym wspomniał mój poprzednik :)

Pozdrawiam!

fajny_nick_

Sorry, tak wy na pewno jesteście lepsi, osiągnijcie tyle co ona, a potem osądzajcie.

pink_witch

Ja bym nie chciał osiągnąć tyle co ona. Nie chciałbym być słaby w tym co robię, a jeszcze być znanym z tego to już w ogóle porażka. Pamiętaj, że showbiznes to nie jedyna dziedzina, gdzie się coś osiąga, chociaż w młodym wieku może się wydawać jedyną. Dorośniesz - zrozumiesz.

pink_witch

Dla Ciebie osiągnięciem jest pokazanie się w telewizji?
Cóż...

_MAX_

Może nie osiągnięciem, ale dziewczyna lubi to co robi i myślę, że przestały ją już obchodzić takie komentarze jak chociażby na tym forum. Ja tą dziewczynę w pewnym sensie podziwiam, tak samo jak np. Tolę. Wszyscy po nich jadą, one mają to gdzieś. Najłatwiej napisać, że są beznadziejne i brzydkie, a nie ruszyć tłusty tyłek sprzed kompa i zrobić coś konstruktywnego.

użytkownik usunięty
pink_witch

"lubi to co robi" - pedofil czy morderca też lubi to co robi i należy ich za to chwalić czy akceptować?!

granie w serialu klan to nie jest nic konstruktywnego, ale odtwórczego i kiczowatego.

użytkownik usunięty
fajny_nick_

Co do urody, rzecz względna. Jej zdjęcia były fatalne, ona nie jest niczym szczególnym, wręcz przeciętna w przeciętności. Wychodząc na ulicę, po kilku minutach widzimy dziesiątki które przy niej, są zajebiście śliczne.

Co do śpiewania, chodzi o to, że tego typu serialowe lamy jak paschalska, cichopek, mroczek twix wlazą ku*wa wszędzie byle zarobić: nieważne, seriale, reklamy, durne programy itd. To jest czysty materializm bez żadnego talentu. Należy to tępić bo bo najgorsze co może być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones