Kaja Paschalska

Kaja Joanna Paschalska

3,6
297 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kaja Paschalska

To mnie nigdy nie przestanie zastanawiać. Może i nie jest najwybitniejszą Polską aktorką a epizod ze śpiewaniem też nie wyszedł jej najlepiej, niemniej czy to jest powód do tak uszczypliwych uwag? Można by wręcz stwierdzić, że niektórym z was musiała wyrządzić straszliwą krzywdę, np. wymordowała wasze matki, skoro tak jej nienawidzicie...
Trochę dystansu ludzie, bo sami się ośmieszacie.

Gra w Klanie? Śpiewała? Nagrała "Czikulinkę"? Słowo klucz: "pieniądze". Wy wszyscy za odpowiednią sumę też byście to zrobili. Dziewczyna się całkiem nieźle ustawiła, to trzeba przyznać. Ludzie o wiele głupsze rzeczy robią dla kasy i nawet nie są z tego powodu tak wyśmiewani. Czym to się różni od wyczynów amatorów w "Annie Marii Wesołowskiej"? To dopiero jest żenujące aktorstwo! Ona przynajmniej wygląda W MIARĘ przekonująco na ekranie.

Uroda? Fakt, miss polonie nie dostanie, ale żaby zaraz mówić, że jest brzydka? Ja powiedziałbym, że pod tym względem jest całkiem normalną, typową dziewczyną, nawet nieco na plus - za te rude włosy. ;)

użytkownik usunięty
cool_atlantis

Ja mam odpowiedź. Po licznych nagonkach na piękne gwiazdy dziewczyny i chłopaki widzą, że to jest żałosne i , że inni widzą, że robią to z zazdrości i przestawili się na znacznie mniej atrakcyjne postacie bo przynajmniej mniej jest osób, które by ich broniły. Mi ona nie robi różnicy, szaraki, które ją obrażają na pewno nie osiągneli tego co ona.

Jedno proste pytanie: co takiego osiągnęła Kaja Paschalska?

użytkownik usunięty
boolion

Jedno proste pytanie:co osiągnąłeś Ty?

cool_atlantis

Nie, po prostu jest gównianą, brzydką „aktorką” xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones