Kaja Paschalska

Kaja Joanna Paschalska

3,6
299 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kaja Paschalska

Nasza ukochana aktorka zatańczy w Tańcu z gwiazdami!

http://film.wp.pl/p/id,70233,wiadomosc.html?id=70233&rfbawp=1155384657.262&ticke t=4910466559880791Luv2poVMWcUWazbjLiuU3YuYakU2vFLC%2Bnx6hVJdnrore0OH7OWKFaYmzwzQ SVkTIyW81H7pb%2BBYnzCjd%2FyU47nnEuBYB3x2%2FVzjkdMc4Os%3D [film.wp.pl/p/id,70233,w...]

Śmiech na sali.

____12

Eh...Jak już ktoś wcześniej zauważył : pcha się wszędzie, byleby tylko BYĆ...A swoją drogą : ci od tego "Tańca z gwiazdami" już naprawdę nie mieli kogo wziąść...żenada...

juz_mnie_nie_ma

Gwiazda! W jednym serialu zagrała, tylko w drugim w jednym odcinku i to cała jej filmografia i od razu Gwiazda (Kiepskich nie licze bo to jakaś pomyłka)

____12

Seksowna lasencja!!!!! CHrummmm!!!! Aaaaaa......

____12

Tanczy z Kiszka;/ Biedny Piotrus:( musieli mu kogos takiego przydzielic

asiek_temp

boze te rude dziecko z downem oni tam biora do tego tanca slabnace gwuiazdy boze prosze nie kazcie jej nam ogladac znowu don hujan a ty sie nie odzywaj rude to rude pan Bog wie czego naznaczyl

Sandman_3

Jeżeli nie chcesz oglądać to nie oglądaj, a nie przeżywasz to, że ona tam jest i tego nie możesz znieść jak żaba okres. TVN nie zbiednieje jakj oglądalność spadnie do trzech czy czterech telewidzów, a jeżeli chodzi o to jak ona sie tam znalazła to najwidoczniej TVN-owi się ona spodobała i jej zaproponowali. Ja nie jestem jej fanem ale nie przeszkadza mi ona i musze powiedzieć, że nawet się cieszę, że będzie ona w czwartej edycji, lepsza ona niz ci pokręceni mroczkowie, którzy dla wygranej zrobią wszystko ( udają zakochanych przed kamerami ). Ja życze jej powodzenia i wygranej.

sabek2

Jeżeli to było do mnie, to mówię Ci, że wcale tego nie przeżywam, tylko dziwie się TVNowi, że zaprasza do swojego programu TAKIE gwiazdy jak Paschalska. Oprócz roli w Klanie i jakiś dwóch czy trzech piosenek, których nikt już nie pamięta (oprócz Czikuczikulinki - Chinka z Wietnamu *zgon*) to nie zaistniała w show-biznesie. Widać TVN naprawdę nie miał kogo zaprosić. Dla mnie najlepiej by było jakby nie było już tej edycji - naprawdę słaba obsada.

____12

i wlasnie o to chodzi jolene zgadzam sie z toba 100%

Sandman_3

Czepiacie się, że robi z siebie wielka gwiazde, a sama Jolene nazwałaś ją gwiazdą. Więc nie rozumiem ciebie kobieto. A jeżeli chodzi o jej talent wokalny i aktorski to napewno osiągnęła duzo więcej niz ci mroczkowie. Zreszta ja nie rozumiem jak ludzie moga oceniać osobę, którą znają tylko z telewizji, a nie znaja jej prywatnie, nie wiedzą jaka ona jest. Wizerunek, który jak uważają ludzie za jej prawdziwy wykreowały media. Zresztą media potrafią łatwo zmanipulować ludźmi, widać wami już to zrobiły.

sabek2

my jej nie oceniamy jako kolezanki ale jako osobe nadialna ktora nieudolnie probuje cos soba prezentowac a pozatym rude to fauszywe

____12

imho, zamiast niej powinni do tańca z gwiazdami dać rysia z klanu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones