Kaja Paschalska

Kaja Joanna Paschalska

3,6
299 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kaja Paschalska

na onecie dzisiaj znalazłam coś, co mnie poraziło:
"Rozbierana sesja Kai Paschalskiej
Kaja Paschalska, znana z roli Oli Lubicz w serialu "Klan", zdecydowała się pozować nago dla magazynu dla mężczyzn.

Nie jest to pierwsza sesja zdjęciowa Kai dla magazynu dla panów. Jednak tym razem zdecydowała się pokazać znacznie więcej.

Dwudziestoletnia aktorka tłumaczy, że jest już pełnoletnia i może decydować o swoim życiu.

Paschalska urodziła się w Warszawie 25 lutego 1986 roku. 2 lipca 2001 ukazał się debiutancki album Kai zatytułowany po prostu "Kaja Paschalska". Wcześniej artystka kojarzona była głównie z serialem "Klan". Ostatnio wzięła udział w nagraniu teledysku do piosenki "Mała Chinka" z płyty Funky Filona."

link: http://film.onet.pl/0,0,1278450,plotki.html [film.onet.pl/0,0,127845 ...]

użytkownik usunięty
Yena

O matko moja! Cycki opadajom! Ludzie ratunku! Kaja Paschalska na Prezydenta!!!!!! Ja emigruję do Australii. Papatki.

Yena

Ojejku, jej! Jak cię tatuś Lubicz zobaczy, Oleńko, to ci się dostanie za tę sesję dla CKM-u!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
ct23

Wiecie co? Dziś jak kupowałam nowy numer Glamour w Gazeciarzu mój chłopak chwycił CKM i zapytał czy te zdjęcia są po retuszu... Powiedziałm, że na pewno. Mimo to dziewczyna nie powalała na kolana... A przecież dziewczyny CKM-u tudzież Playboy'a mają właśnie takie być - powalające na kolana, niedoścignione, sexowne, wspaniałe - a tu ot zwykły rudzielec z dużą pupą. Ja tam w sumie nic do niej nie mam, bo każdy ma prawo do decydowania o swoim życiu. Taką tylko uwagę swoją chciałam zamieścić. Pozdrawiam :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ct23

buahahhaha jakie komentarze przeciwko niej :) heheheh Do playboya i nic po za tym! haha n/c :) jedziemy!!

Yena

ma czym oddychac... :)
ale i tak jest beznadziejna.
polecam borewicz.prv.pl filmik pt. klan :D
"ty ruda ku***, jakies plyty nagrywasz, grasz tu w klanie, wypi****** na gore do swojego pokoju..." :D

Krzaq

Czesiek - opanuj się trochę!!!!! JaK piszesz wulgrane posty na Bogu Ducha winną osobę, to się nie dziw, że ci posty kasują.

Gregory_4

to jakaś debilka :D:D:D:D:D:D:D:D
pozdrowienia dla...

Gregory_4

Gregory jesteś pierwszą osobą na świecie która zwróciła komuś uwagę za obrażanie Kaji Paschalskiej. Zastanów się co piszesz następnym razem. Taka kompromitacja.........

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones