Kaley Cuoco

Kaley Christine Cuoco

7,8
7 791 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kaley Cuoco

Zasadniczo Penny z TBBT to ani mój typ urody, ani intelektu jaki cenie u kobiet ale stworzyła postać która chyba da się lubić. Zapewne nie jest to aktorstwo najwyższych lotów ale Kaley ma w sobie coś charyzmatycznego zwłaszcza w swojej mimice- tylko czy nie zostanie zaszufladkowana do ról niezbyt rozgarniętych blondynek. Z chęcią zobaczyłbym jak daje sobie radę w nieco bardziej epickim repertuarze (tak będąc szczerym to najchętniej bym ją zobaczył w erotyku i to takim nie do końca soft ale ok wiem- zbok i świntuch ze mnie)

patrick22s

Zbok i świntuch? Raczej mądrala. To, że nie jest biegła w fizyce, czy spotyka się z mięśniakami, nie oznacza, że wykreowana przez nią postać - Penny nie jest inteligentna. Chociażby jej poczucie humoru wiele mówi o jej intelekcie. Strasznie kiepski z Ciebie obserwator, jeśli mówisz, że jest tu niezbyt rozgarniętą blondynką, fajnie by było gdyby połowa "niezbyt rozgarniętych blondynek' dorównywała jej inteligencją chociaż w połowie.

butterflysuicide

Właśnie gra inteligentna dziewczynę dążąca za marzeniami (o jej inteligencji świadczy to ze potrafi niezłe zjechać Sheldona )

skyline8

Dokładnie. Jak udowodniono cięte riposty są także oznaką inteligencji - serio. Poza tym nie mylić inteligencji z wiedzą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones