Kaley Cuoco

Kaley Christine Cuoco

7,8
7 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kaley Cuoco

Chciałbym mieć taką dziewczynę, nie obrażając obecnej ;)

Amestan

współczuję Twojej obecnej dziewczynie.

manowce

a ja Tobie.

Amestan

nie ma to jak cięta riposta 12-latka.

manowce

za to po Twoich dwóch banalnych komentarzach można wywnioskować brak mózgu i permanentny ból dupy i nie mam kompletnie ochoty na kontynuowanie tej dyskusji. Idź na pudelek.pl

Amestan

brak mózgu jest fizycznie niemożliwy, panie "och taki jestem elokwentny".

manowce

hehe, wiesz co to jest przenośnia ?

Amestan

jak twierdzi PWN:

przenośnia «figura stylistyczna występująca zwykle w poezji, oparta na skojarzeniu dwóch zjawisk i przeniesieniu nazwy jednego zjawiska na drugie, np. stalowe nerwy»

polecam nie używać słów, których znaczenia nie znasz.

manowce

hahaha u made my day. Bezmózg do kwadratu (ps to też przenośnia). Ty masz mature z polskiego ???? Bezmózgi to w przenośni pozbawiony rozumu. Jest to taka przenośnia kolokwialna. Ale w Twoim przypadku to chyba jednak nie jest przenośnia haha.

manowce

Haha, zgadzam się :) Dziecko nie dorosło do tego jeszcze najwyraźniej :)

mielek20

Twój stary nie dorósł

Amestan

Ja mógłbym być zapewne twoim ojcem, więc nie pluj się dzieciaku na internecie, bo to ci nie dodaje odwagi, powagi, a wręcz przeciwnie :)

mielek20

Zamknij morde i wyjdź stąd. Jak nie łapiesz ironii, to jesteś imbecylem. I mam 30 lat. Jesteś albo ze wsi albo wyborcem PO. I standardowy tekst typu "jesteś dzieckiem bla bla bla" to już jest nudne jak zapewne Twoje życie.

Amestan

Zamknął bym mordę z chęcią, ale tobie :)

mielek20

bla bla bla

Amestan

argumentu o wsi zwykle używają ludzie, którzy mają jakieś kompleksy na tym punkcie... także prawdopodobnie sam jesteś z jakiejś dziury. i tym wiekiem to bym się nie chwaliła, bo jak w wieku 30 lat jesteś taki bucem, to przykre. pewnie dlatego nie masz żony, tylko "dziewczynę".

manowce

Czy widzisz datę przy głównym poście ? Jeśli tak to się ciesze, na więcej nie liczę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones