Kaley Cuoco

Kaley Christine Cuoco

7,8
7 791 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kaley Cuoco

Co się stało z jej twarzą?

http://themakeupgirl.net/wp-content/uploads/2013/01/Kaley+Cuoco+2013+Golden+Glob es-face.jpeg

http://ramtinblog.files.wordpress.com/2013/01/kaley-cuoco-at-golden-globe-awards -2013-03.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/01/28/article-2269418-17348238000005DC-146_6 34x879.jpg

WrongGirl

O kutfa... Jednak głupota nie zna granic:/

Edmond__Dantes

Przybyło jej trochę lat i kilogramów oraz chyba pomyliła imprezę z Halloween.

marcin261287

Lata i kilogramy to pół biedy ale ta twarz...:/

Edmond__Dantes

Jej twarz też zmieniła się na niekorzyść, ale na tym zdjęciu ma wyjątkowo niefortunny make-up

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kruchy_4

biust to implanty, wstawione na 18 urodziny. Nie chcę pisać że wygląda brzydko bo to kwestia gustu, po prostu podejrzewałam jakiś botoks czy inne cuda.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kruchy_4

Też mi radośc bawić się sztucznym...

botanix_filmweb

lepiej takimi niż żadnymi :D
No chyba, że lubisz się bawić męskimi :D

Kruchy_4

Dorośnij

botanix_filmweb

I mam być sknerą na stare lata ? Nigdy ! :D

Kruchy_4

Sknerą? Sorry mnie sztuczne nie rajcują a jeśli Ciebie tak to nie sugeruj swojego zamiłowania innym twierdząc, że takie lepsze. Widziałem jej fotki, miała faktycznie mała ale przynajmniej własne. A jeżeli potrzebuje sztuczne piersi aby się dowartościować to jest jedynie jej problem.

WrongGirl

nieudana korekta nosa plus inne majstrowania przy twarzy, plus to co pisano wyżej...latka lecą...jak każdemu

LeiaSkywalker

Zbotoksiła się. Eh..no blondynka. Stara taka nie jest 85', a wygląda na 50 lat.
Lubię ją w TBBT, w sumie to wolę samą Penny, szkoda by za twarz wylali ją z serialu, bo się przyzwyczaiłam.

anetek

botoks chyba nie, mimike wciaz ma bogata. To ten nos...a stara, pewnie ze nie jest, moj rocznik. W sumie tez ogladajac zdjecia sprzed 6 lat zastanawiam sie, gdzie ta młodziutka dziewczyna:)

LeiaSkywalker

Nie przesadzajmy ma dopiero 28 lat, wyglada dużo starzej.

botanix_filmweb

Do tego te oczy robi okropnie, czarny jej nie pasuje i nigdy nie pasowal.

WrongGirl

Wygląda bardzo poważnie, pamiętam ją jak grała w 8 prostych zasad i wtedy miała chyba 15-16 lat i wyglądała już wtedy dużo ,,doroślej" (aktorka grająca jej młodszą siostrę była ładnych kilka lat starsza i nie było widać różnicy). Jak ją zobaczyłam w 1 sezonie BBT to stwierdziłam, że bardzo się postarzała, a miała niewiele ponad dwudziestkę, a z sezonu na sezon faktycznie widać duże zmiany, dużo większe niż u innych aktorów - no ale cóż zrobić każdy starzeje się inaczej, a dziewczyna jest całkiem ładna. Na zdjęciu ma fatalny makijaż (szczególnie oczu). Jest wiele aktorek które były prześlicznymi nastolatkami, a potem stały się tylko ładnymi kobietami, zdarza się ró

Lilka840

nie dopisałam - że zdarzają się również sytuacje odwrotne przeciętne nastolatki wyrastają na piękne kobiety - takie życie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones