Kaley Cuoco

Kaley Christine Cuoco

7,8
7 791 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kaley Cuoco

Oglądałem wszystkie sezony tego serialu, ale jakoś nie mogę sobie przypomnieć bohaterki o imieniu Sasha. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć i przypomnieć kim była ta bohaterka i w których sezonach grała?

John91

była w jednym, może dwóch odcinkach jak Michael i Lincoln zostali złapani przez Bellicka i byli trzymani w jakiejś chacie na pustyni - coś tak mi się kojarzy, ale pewności nie mam PB dawno oglądałem

smeagol08

2x15 grała dziewczyne która prosiłą Patoshika o kupno piwa:)
młodziutka Penny ;)

stifmeister_mati

To ciekawe dlaczego nie jest jej rola oznaczona jako gościnna. Rolę główną lub nie gościnną dostaje się wtedy jak dana osoba występuje w praktycznie KAŻDYM odcinku serialu

smeagol08

To byla EX-Scofielda ... w takim rozowym dresiku latala i w chacie starala sie skusic Bellica ... Grala ja Holly Valance (piosenkarka) a postac nazywala sie Nika Volek ... chyba o nia Ci chodzilo, wiec Sasha odpada ...

BigRo

żadna ex, tamta laska była tylko do niej podobna. Kaley grała małolatę, bitą przez ojca, nad jakimś jeziorem wpadł na nią i jej chłopaka ten świr, który razem ze Scofieldem uciekł z więzienia (Patoshik? czy jakoś tak), on zobaczył siniaki na jej ręce, dowiedział się, że "tatuś" jej to robi i zabił gnoja. A tak wyglądała w PB
http://www.pictures-images-photos.com/images/kaley_cuoco_in_prison_break.jpg

maselko_3

Do mnie odpisujesz ?? Ta na zdj to nie jest Holly Valance ... a wlasnie Holly Valance grala byla Scofielda ...

Chyba powinienes odpisac do smeagol08 ^^

BigRo

no tak, kliknęło się nie w tym miejscu gdzie trzeba, racja

maselko_3

^^ masz szczescie bo juz sie chcialem obrazic o_O

John91

Sezon 2 odc. 15-16

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones