Kaley Cuoco

Kaley Christine Cuoco

7,8
7 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kaley Cuoco

Największe drewno aktorskie jakie widziałam, a szkoda, bo buzia niby ładna, ale w głowie próżnia a parcie na szkło mega. Szkoda, że teraz takie "aktoreczki" są promowane, bo ona z prawdziwym aktorstwem ma niewiele wspólnego. Coś jak nasza Kasia Cichopek lub bracia Mroczek- wszędzie ich pełno, a nic sobą nie reprezentują.

atomickitten666

Poprawił Ci się humor od tego? Brawo Ty! Zamiast się tu żalić zaczerpnij trochę seksu...

32ywis

To nie są żale, a jedynie stwierdzanie czystych faktów. I owszem, mogę "zaczerpnąć seksu" w każdej chwili, co nie zmieni faktu że Kaley Cuoco jest po prostu mega słaba jako aktorka. I powoli męczy mnie fakt, ze teraz brak talentu próbuje się teraz nadrobić ładną, podrasowaną u chirurga buzią i sztucznym cycem. A przecież nie o to chodzi. Aktor powinien być wiarygodny w swojej roli, powinien być elastyczny, mieć warsztat. I powiedzmy to otwarcie, prawdziwą aktorką jest np. Cate Blanchett, Emma Stone, Glenn Close, Emma Thompson, Viola Davies, Julia Roberts czy kobieta kameleon- Meryl Streep. Liczy się talent, możliwości aktorskie i charyzma, a tego panna Cuoco niestety u chirurga nie kupi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
32ywis

Z takim kurzym móżdżkiem jak ty nie będę dyskutować, bo nie mam zamiaru się zniżać do twojego poziomu. Żegnam.

atomickitten666

Potwierdzam, że to wyjątkowe drewno. Sztuczna gra, zmanierowana, często patrzy na kamerę albo na plan za kamerą. I zawsze ma ten sam zestaw głupich min. Ilu musiało ją zerżnąć, żeby takie beztaleńcie i pustak zostało aktorką?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones