Kaley Cuoco

Kaley Christine Cuoco

7,8
7 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kaley Cuoco

...jest na poziomie dna rowu mariańskiego. Maciek z klanu to przy niej Al Pacino. Na początku bardzo mi się fizycznie
podobała ale jej gra aktorska spowodowała, że nawet nie specjalnie lubię ją oglądać.

zbychu1417

E tam, są gorsze aktorki... na przykład Bożenka z Klanu :)

marcin261287

marne pocieszenie :)

zbychu1417

Dla Bożeny to wyróżnienie :)

zbychu1417

Powiem tak: ona gra w serialu, a Ty nie:P
Wniosek, musi mieć choć trochę aktorskiego wdzięk:P

anetek

dlaczego porównujesz ją do mnie? czy napisałem, że jestem lepszym aktorem?

zbychu1417

Ty obierasz ziemniaki a ona ma dylemat co wybrać w restauracji . Zazdrość to najgorsze uczucie w ludziach drzemiące . To forum to wylęgarnia pseudo znawców kina z kompleksami wylewających swe żale w jadowitych komentarzach . Twoja wypowiedź jest najlepszym tego przykładem .

terron

A Ty jesteś najlepszym przykładem człowieka w internetach, który musi się dopie*dolić nawet jeśli nie ma powodu. Nie zazdroszczę jej pieniędzy, nie mam takich kompleksów ale chyba ty masz. Co więcej w żaden sposób nie czuję się gorszy obierając ziemniaki bo lubię sam gotować lub z moją dziewczyną. Nie jestem wybitnym krytykiem kina ale w życiu parę filmów widziałem i jestem w stanie stwierdzić czy ktoś ma talent czy tylko lekki zarys umiejętności gry aktorskiej. Ona jest po prostu mierna a w dodatku szpeci swoją urodę bo teraz wygląda strasznie w porównaniu do pierwszych odcinków. Jeśli ktoś ma inne zdanie niż ty to od razu oznacza, że jego komentarz jest jadowity?
Musi mi się bardzo nudzić skoro rozmawiam na temat kina z człowiekiem dla którego "nie zadzieraj z fryzjerem to arcydzieło."

użytkownik usunięty
zbychu1417

podbijam Zbychu !! Pozdrowienia

zbychu1417

tak jest zbychu tępić frajerów!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones