Kali Reis

6,2
452 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kali Reis
eltoro10000

Chyba ty

mleczko138

Zakochałeś się?

mleczko138

No paskudna jest, założyciel tematu ma racje.

eltoro10000

Weźcie, kurna, bo aż za was wstyd...

plochol

Za nas? To chyba ona powinna się wstydzić. Może jakby usunęła te tatuaże i powyciągała to żelastwo i normalnie uczesała to by wyglądała jak człowiek, nie paskuda z Zalewu Zegrzyńskiego...

eltoro10000

Tak, za was, za Ciebie i podobnych. Nie wyobrażam sobie, żebyś Ty, lub koledzy co Ci przytakują, mieli na tyle odwagi cywilnej, żeby podejść do niej i jej to powiedzieć w twarz, to fałszywe poczucie bezpieczeństwa w internecie potrafi naprawdę wiele powiedzieć o ludziach.
Poza tym to kwestia zwykłej przyzwoitości.
Co nas to obchodzi jak ona wygląda? Nie musimy z nią żyć, nie musimy na nią patrzeć, jak jej tak pasuje to jej sprawa.

plochol

Całe szczęście, że nie musimy z nią żyć, ale póki co, mamy wolność słowa i prawo do wygłaszania opinii. Także tych negatywnych. Ty też wygłaszasz opinie o mnie, moich ocenach i odwadze, choć nie masz o tym pojęcia i nikt cię o to nie prosił, i co jest niegrzeczne i głupie. Co cię obchodzi, co ja, czy "moi koledzy" o niej napisałem? Jak ci nie pasuje to nie czytaj i nie komentuj...

eltoro10000

Z wolnością słowa idzie także odpowiedzialność za te wypowiedziane, należy o tym pamiętać.
Chwila, jako autor tego tematu, który w dodatku edytował swój oryginalny post, mówisz, że to co ja robię jest "niegrzeczne i głupie"? Nie powiem, naprawdę mnie zatkałeś...
A obchodzi mnie, bo jako mężczyźni powinniśmy sobą reprezentować poziom wyższy niż małpiszony obrzucające się łajnem.

plochol

Heh, no to zastosuj się do tego poziomu. Najłatwiej pouczać innych. PS A czemu wypominasz edytowanie, to już zupełnie nie pojmuję. To poprawić czy czegoś dodać już nie wolno? To dziecinada.

eltoro10000

Ty tak na poważnie, co nie? Racja, to nie ma sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones