Kamil Lemieszewski

6,5
330 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kamil Lemieszewski

Nasz rodak w Hollywood, może I nie gra pierwszoplanowych ról, ale miło jest zawsze gdy w amerykańskim filmach zwłaszcza w superprodukcjach (jak Król Artur czy Alladyn którego niedawno skończono kręcić,gdy to piszę) po napisach zobaczymy jego polskie imię I nazwisko

dj_carlos

A co w tym "miłego"? Przecież i tak gra same ogony i nigdy nie zagrał nawet postaci drugoplanowej z istotnym dla fabuły wątkiem.

MyNameIsDeath

Wiem że to ogony, ale jak napisałem że czasem poprosto miło jest zobaczyć jakieś swojskie imię i nazwisko w amerykańskiej superprodukcji(gdzie się tego nie spodziewasz,jak np.nie znasz gościa) ,jakbys nie zauważył :p

dj_carlos

Ja zawsze ogladam napisy po filmach, zeby wyszukac jakies polskie nazwiska :D

dj_carlos

Co z tego, że Polak jak idiota, lepiej go nie promować

mat_31

Bajkopisarz

giovanni50

Tak, choć ja już nawet zmieniłem o nim zdanie, specyficzny koleś, ale ciekawy (choć bajkopisarz)

giovanni50

Nawet jak jest to co? :p... Zazdrościsz? :p

dj_carlos

Nie ale wnerwia ludzi

giovanni50

Ale mogłeś odnieść się do tego co pisze w poście, a nie napisać tylko jaka ma cechę charakteru, trochę takie trochę bez sensu to z, d**y i wogle :p

dj_carlos

No to ja właściwie zacząłem, no ale co do jego obecności w Hollywood to niby zawsze cieszy gdy jest polskie nazwisko(razem z narodowością) ale to trochę takie małostkowe podejście, nasi aktorzy nie są aż tacy źli i chociaż Polaków w filmach mogliby grać

dj_carlos

"Merlin w "Król Artur:Legenda Miecza" to największa moja rola"... to jego słowa w BB....
-2,5 sekundy...
-tyłem do kamery...
-w kapturze...
Padłem....
Proszę nie podnosić :D

Don73

Nie to nie :)

dj_carlos

On nigdy nie był w hollywood, a jak już coś gra to jest to statystowanie albo granie pleców merlina w kapturze. Nawet nie jest wymieniany w czołwce. Bie rozsmieszaj mnie.

baskakwiat33

Chodziło mi o to że grywa nieraz w amerykańskich filmach a nie że bywa w hoolywood a po drugie pisałem przecież że nie grywa przecież pierwszorzędnych ról, więc czytaj ze zrumieniem ;p!! A rośmieszać możesz innych tym nie rozumieniem mojego tekstu ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones