Kamil Maćkowiak

Kamil Damian Maćkowiak

5,9
561 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kamil Maćkowiak

jest świetnym aktorem, szczególnie widoczne jest to na deskach teatru. Wczoraj byłam w Teatrze Jaracza na spektaklu "Niżyński", wcześniej miałam okazję obejrzeć jego grę w spektaklach "Polaroidy", "Made in China", "Osaczeni" i tam dopiero widać rzeczywisty talent. Gra w bardzo ciężkich spektaklach i warto zobaczyć jak radzi sobie np. z ukazywaniem stanów psychozy człowieka. Świetna gra i duży talent.

monis_ka

Polecam Ci jeszcze ZSZYWANIE.

tulku

A ja 2 dni temu byłam na 'Kotce na rozpalonym, blaszanym dachu' i mimo, iz daleko mu do Paula Newmana, to grał rzeczywiście bardzo dobrze :) I jest niesamowicie przystojny na żywo :)

susannah0030

Właśnie wróciłam ze spektaklu. Fantastycznie zagrana rola!

monis_ka

Nizyński w wykonaniu Maćkowiaka jest przereklamowany, a sam Maćkowiak przechwalony za Niżyńskiego i inne takie mniejsze lub wieksze rólki.
Nie wiem jakie masz pojecie o psychozie, ale ja kilka ich w życiu widziałem - Maćkowiak mnie nie nie tylko nie przekonał, ale wręcz rozczarował i zniesmaczył
Widziałem wielu utalentowanych aktorów i Maćkowiak jakoś szczególnie się wśród nich nie wybił - zreszta jego dorobek filmowy też wskazuje na to, ze pomimo iż mógł zobaczyć (i pewnie zobaczył) go każdy z polskich reżyserów jakoś propozycjami go nie zasypują.
IMHO Maćkowiak przeciętnym aktorem jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones