Kamil Maćkowiak

Kamil Damian Maćkowiak

5,9
561 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kamil Maćkowiak

Ten kto nie widział Kamila Maćkowiaka w roli Niżyńskiego, nie wie do czego zdolny jest ten facet! Ja jestem pod ogromnym wrażeniem - przedstawienie wymagające od aktora ogromnego zaangażowania, siły - również fizycznej, chyba nie widziałam w teatrze nic, co byłoby tak trudne do zagrania... Monodram trwa blisko 2 godziny, i są to bardzo intensywne 2 godziny - na scenie widzimy na prawdę schizofrenika... gesty, sposób mówienia, sposób poruszania się, no i genialny taniec - ale nie na darmo Pan Maćkowiak kończył szkołę baletową... wszyscy Ci, którzy wątpią w Jego talent, powinni wstrzymac się z osądami do chwili obejrzenia Niżyńskiego... Jeżeli bowiem nie widzieli tego spektaklu, to nie mają bladego pojęcia o tym, co Maćkowiak potrafi. I jak czaruje publiczność... Kocham teatr, jestem częstym gościem w "Jaraczu", a od tej pory zaczynam chodzić "na Maćkowiaka" :-)
Ogromne brawa !!!

mmiel

Sztuka jest po prostu genialna, a raczej Kamil Maćkowiak w tej roli stwarza tak niezwykły i niepowtarzalny wizerunek Wacława Niżyńskiego "boga tańca". Modulacja głosu, gesty, taniec, niewybredne słownictwo, mimika wszystko jest doskonale dopracowane.... Sztuka jest także umiejętność przyciągnięcia ciągłej uwagi widza, co jemu nie sprawia najmniejszych nawet trudności!!! wręcz przeciwnie widzowie są jak zahipnotyzowani, cisza aż przerażą... nikt nie chce zakłócać przejmującaj akcji, która tra na scenie i wciąż trwa przez prawie 2 h a nawet i dłużej gdyż spektakt pobudza do wielu przemyśleń i refleksji zrówno dotyczących życia Niżyńskiego, jak i talentu Maćkowiaka. Gorąco polecam!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones