Kamil Maćkowiak

Kamil Damian Maćkowiak

5,9
561 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kamil Maćkowiak

Właśnie wróciłam z tegoż spektaklu( oczywiście z teatru Jaracza w Łodzi) i muszę przyznać, że Pan Kamil gra rewelacyjnie! Tak genialnie oddać emocje, stany psychiczne, metamorfozy uczuć -potrafi tylko nieprzeciętnie utalentowany aktor. Do tej pory ciężko znaleźć mi słowa ,które opisałyby zarówno aktorstwo jak i sam spektakl-swoją drogą wszystkich gorąco zachęcam do obejrzenia " Zszywania". Niezwykle "mocny" spektakl w pełnym słowa tego znaczeniu...

nattka1992

Zgadzam się ! Rewelacja : sam spektakl, scenariusz,przekład -już sam w sobie mają niezwykle mocny przekaz. Ale nie byłby tak dobitny, gdyby nie świetny duet- jestem pod wielkim wrażeniem- zarówno Kasia jak i Kamil każdym gestem, ruchem, mimiką i intonacją wbijają w fotel i nie pozwalają oderwać się od sceny nawet na sekundę-bo każda chwila jest ulotna i emocje które temu towarzyszą są niezastąpione. A ja mam w domu słowa wytrychy: "worek ryżu i cebulka do dekoracji : :P

tulku

Ach tak-" ja tobie torebkę ryżu rzucę jakąś, cebulą przystroję.."-to tylko świadczy o wielkiej charyźmie Pana Kamila ,owszem każdy aktor powinien umieć improwizować -ale Maćkowiak robi to znakomicie-można jednocześnie śmiać się i płakać;-) . Duet oczywiście znakomity! Jestem więcej niż pewna ,że wybiorę się na "Niżyńskiego" bo niestety nie dane mi było widzieć sztukę..

nattka1992

Osobiscie jestem zdania ze na Filmwebie powinna być również możliwość dodawania spektakli teatralnych w których dany aktor występuje. Skoro częsć portalu poświęcone jest grom komputerrowym to dlaczego nie teatr ?
Co do Maćkowiaka to faktycznie jest świetnym aktorem

1szymek1

a ja go nie lubię.
A Filmweb to jak sama nazwa wskazuje FILMweb, a nie teatrweb. Nawet teatrów tv nie ma.
To nie jest baza zyciorysów czy dorobku aktorów i innych ludzi, tylko baza filmów i spraw wokół filmów orbitujacych.
Gry sie pojawiają, bo dubbing jest elementem sztuki filmowej, a gra w grze to dubbing pełną gębą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones