Kamil Maćkowiak

Kamil Damian Maćkowiak

5,9
561 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kamil Maćkowiak

Z przykrością muszę stwierdzić, ze mylą się Ci, którzy uważają Kamila za objawienie polskiej sceny teatralnej.Owszem jest aktorem utalentowanym i przystojnym jednak jego gra aktorska pozostawia jeszcze dużo do życzenia.Uważam, żeby stać się aktorem naprawdę profesjonalnym należy grać dłużej niż kilka lat.Bo kamil mimo swego talentu i dobrego wykształcenia ma problemy ze sposobem okazywania emocji na scenie.Po obejżeniu jednego przedstawienia z jego udziałęm faktycznie ma się wrażenie że jest doskonały w tym co robi, jednak po obejżeniu kilku(ja obejżalam wszystkie przedstawienia z jego udziałem) okazuję się że nie w różnych rolach zachowuje się bardzo podobnie, a powinno być odwrotnie, nowa rola zawsze oznacza nowe wqyzwania i próbę stworzenia nowej , innej postaci.Pan KAmil tak samo okazuje strach, złość czy pożądanie nieżnie czy gra zdradzonego kochanka, wyzwolonego homoseksualistę, czy maltretowane i gwałcone dziecki.Jego wachlarz umiejętności jest jeszcze zbyt mały aby uważać go za aktora doskonałego(o ile kogokolwiek można za takiego uważać.....).A poza tym Pan Kamil może i jest osobą bardzo sympatyczną jednak nie polecam polegać na nim i traktować go jako osobę godną zaufania, ponieważ można się bardzo zawieść(sama miałam duże problemy spowodowane niesłownością, stąd moja przestroga). Nie staram sięnikogo obrazić, ani też umniejszać zasług Pana Maćkowiaka, myślę jednak że nlezy sięzastanosić zanim kogoś wyniesiemy pod niebiosa bo po pierwsze są aktorzy dużo lepsi od niego, a po drugie nie pozwólmy mu spocząć na laurach po powinien i co najwazniesze ma możliwosc ciągle się kształcić i rozwijać artystycznie. Jestem osobą, która bardzo lubi i ceni Teatr, i mam nadziej, że takich ludzi będzie więcej, między innymi dzięki talentowi Pana Kamila Maćkowiaka.

ajgion

emocje aktorzy na scenie wyrażają, a nie okazują z tego co wiem

ajgion

Hm, może i masz rację, ale jakoś tak jest wśród tych aktorów nawet z górnej półki, że grają swoje role podobnie, a mimo to są uważani za świetnych i za tych, dla których chodzi się do teatru. Jako Warszawianka podać mogę przykład Pana Zamachowskiego, który gra w Narodowym. Nazwisko znane, gdy grany jest jakikolwiek spektakl z jego udziałem, to jego wymienia się jako głównego odtwórcę. Byłam już na kilku spektaklach z jego udziałem, w tym na jednym z moich faworytów w aspekcie sztuki jako takiej. I zawiodłam się, tyle. Jasne, przy okazji "Wesela" byłam zachwycona, bo było to moje pierwsze zetknięcie się z tymże w/w Panem. Ale później, oglądając "Kartotekę", którą nierzadko czytam od nowa, ciągle od nowa, byłam zniesmaczona i bliska zaśnięcia. Wiem, to przykre. Ale jednocześnie jest dla mnie niezrozumiałe.
Tak ostatnio przewija się taka głupkowata reklama banku, nawet już nie pamiętam którego, w której to występuje niejaki Pan skandalista z Łodzi, który chce się zabrać za aktorstwo, co wyznał w programie u Pana Powiatowego.
Może lepiej niech już promowane będą prawdziwe talenty i prawdziwe brylanty niech szlifuje czas, a nie ludzie nie mający nic nowego do zaoferowania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones