Kamilla Baar

Kamilla Krystyna Baar

6,8
8 255 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kamilla Baar

Jedna z najgorzej grających polskich "aktorek",tragedia ...gdzie ona kończyła szkołę teatralną ?...poziom domu kultury

pmko

Dlaczego najgorzej? Ja bardzo ją lubię i jestem jej fanką! Najbardziej lubie ją w serialu ''Na dobre i na złe'', gdzie wciela się w Hane Goldberg. Pozdrowienia dla pani Kamilli

pmko

niestety muszę się zgodzić. to bardzo ładna kobieta, ale .... dykcja mnie drażni, mówi cały czas tym samym rytmem, w każdej roli, w każdej sytuacji. cedzi słowa przez zęby, brrr. poza tym gdzie jest jakaś mimika? wiecznie ta sama mina z przymrużonymi oczami.
no, ale młoda dziewczyna jest, oby nad sobą pracowała...

RantCasey

Co ci w niej przeszkadza? Czepiasz się takich probnostek. Może nie jest ideałem,ale lubie ją. Podoba mi się,gdy ma właśnie takie przymrużone oczy. Może i mówi tym samym rytmem,ale jak napisałaś jest młoda i ma czas by jeszcze coś zmienić.

Mag26

sama sobie odpowiedziałaś na pytanie, ale mogę rozwinąć- jest w każdej roli taka sama. w każdej roli. beznamiętna, zero mimiki twarzy, zero emocji. czy to serialik, czy film, czy teatr telewizji. to chyba jednak nie są szczegóły w pracy aktora.....
oczywiście życzę pani Kamilli jak najlepiej, ale mam, tak samo jak Ty, prawo wyrazić swoją opinię, nawet jeśli jest negatywna.

RantCasey

Czas na naukę jeszcze jest ale jeśli ktoś nie ma talentu do końca życia pozostanie tylko rzemieślnikiem...

pmko

Pmko ona ma talent oraz czas na naukę.Jest młoda i wogóle to że w każdej roli jest taka sama nie przeszkadza mi. Masz prawo do własnego zdania,ale jak dla mnie jest świetna!!! Szkołę teatralną skończyła w Warszawie,a dokładnie to Akademia Teatralna w Warszawie. Dajcie jej szanse może się jeszcze nauczy!!!

Mag26

to może mi dasz szansę i ja zostanę aktorką? ;) heh. uwaga, trolling ! :D

RantCasey

Jesteś złośliwa i przaz to myśle,że to ty byłabyś jedną z najgorzej grających polskich aktorek! Uwziełaś się na Kamille czy co!!! Wypisujesz takie drobnostki po raz kolejny mówie daj jej szanse, a tobie nigdy bym szans nie dała!!! Zastanawiam się czy jeszcze ktoś tu myśli jak ja? Że ona jest świetną aktorką. Mam pytanie. W jakich rolach widziałaś Kamille?

Mag26

Nie złośliwa, ale dowcipna. Racjonalne argumenty do Ciebie nie trafiają jak widzę, dlatego postanowiłam odpowiedzieć w sposòb żartobliwy. Nie, nie jestem i nie byłam nigdy aktorką, nie biorę się za rzeczy do których smykały:-P ròl Kamilli widziałam kilka a najlepsza jej kreacja to na 100% ta w filmie «Zero» ;-)

RantCasey

fajna była w filmie zero.
:-)

Mag26

Tym bardziej ze prawie jej tam nie ma

RantCasey

To w takim razie w filmie ''Vinci'' albo w ''Na dobre i na złe''

Mag26

W Vinci tra-ge-dia.. Na dobre i na zle nie ogladam.

RantCasey

Dlaczego w ''Vinci'' tragedia?

pmko

Pmko taka uwaga. Dlaczego uważasz,że Kamilla nie ma talentu? Może nie gra idealnie, ale talent ma,bo skończyła Akademie Teatralną w Warszawie.

Mag26

Czy skończenie w/g Ciebie Akademii Teatralnej jest równoznaczne z posiadaniem talentu przez absolwenta ???????????? Ja skończyłem szkołę muzyczną w klasie gitary i niestety talentu nie mam a w/g Twojej teorii powinienem mieć... ,zabawne :)

pmko

chyba przesadzilam

Mag26

Zdecydowanie przesadziłaś :)
Nikt się na nią nie uwziął ale patrząc na dokonania polskich "aktorów" młodego pokolenia to nie odstępuje od nich na krok , powiem więcej jest mierna tak jak 80 % serialowych chałturników...

pmko

Może polscy aktorzy nie są najlepsi,ale ona zdecydowanie jest lepsza od innych. Po prostu nie umicie dostrzec jej talentu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mag26

Może nie "umimy" :) ...pozdrawiam

pmko

Zwykłe przejęzyczenie!!!!!!!!!!! Umiemy!!!!!!!!!! Nie czepiaj się wszystkiego!!!!!!!!!

Mag26

Weź Prozac lub Luminal w zależności od nastroju,nie chce mi się z Tobą gadać,dlatego pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.

pmko

Ale zapewniam Cię pmko ona talent ma. Jeśli nie ma talentu to dlaczego zagrała w tylu filmach i serialach? Nie masz talentu? To szkoda. Ja mam talent do gry na gitarze! A Kamilla do aktorstwa! Jeszcze raz zadaje pytanie. Czy uwzieliście się na nią?

Mag26

"w tylu filmach i serialach"
Jej dorobek jest dość skromny. Ja też uważam, że jej "warsztat" aktorski jest bardzo słaby.
W filmach grała mało i raczej mało znaczące role. W "Vinci" jest jej trochę więcej, ale jej gra nie zwraca szczególnej uwagi.

Mag26

Nie wiem czy jest sens dyskutować z tak zagorzałym fanem (fanatykiem? ;) ) pani Kamili... Ubawiłam się jednak przednio czytając Twoje argumenty, dlatego taż czuję się w obowiązku złożyć za to podziękę. Osobiście uważam, że Pani Kamila jest całkiem ładna, ale marna z niej aktora. Totalne drewno...

justownica

Marna aktorka. Czasami wydaje mi się, że rzeczywiście tak jest. Ale ja dam Jej szanse. Wiadomo, że Polscy aktorzy nie są najlepsi. Tak jak Kamilla.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones