Kamilla Baar

Kamilla Krystyna Baar

6,8
8 267 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kamilla Baar

Jest młodą piekną, bardzo ambitna i niezwykle utalentowana aktorka.
Bardzo podobała mi sie w "Vinci" oraz w "Krótkiej histeri czasu"
Naprawde pomimo ze gównie wystepuje w teatrze to na ekranach jest niesamowita. Ma to po prostu to "cos" w sobie. A w filmie "Krótka histeria czasu" mysle ze D.Matwiejczyk nie mogł wybrac lepszej aktorki do zagrania filmowej Julii. Głównie dzieki niej ten film mi sie tak spodobał. Julia- szkolna pieknośc, która podoba sie wszystkim chłopakom. Skromna, miła a zarazem tajemnicza. Nikogo nie moge znalezc wsród aktorek która tak by pasowała do tej roli i mogałby tak dobrze ja zagrac.
Oczywiscie w filmie "Vinci" równie swietnie zagrała role Magdy malarki-poetki.
Widzieałem równiez jej wystepy w "Hamlecie" "Oszusci"
Ofelie zagrala ja niesamowicie. Brak słów. Kazdy kto lubi ogladac Pania
Kamille na scenie musi obejrzec to dzieło.
Własnie krecone sa zdjecia z jej udziałem do filmu S. Muchy "Nadzieja"
Na który czekam z niecierpliwoscia. :)
Moim zdaniem idealnie sie nadaje to produkcji o charakterze romantycznym. Jak juz moglismy zauwazyc bardzo dobrze sobie radzi w tego rodzuaju rolach.
Równiez imponuje mi Kamilla tym ze nie chce grac w serialach-tasiemcach
(nie chciałbym widziec jak mówi: "Macius umyłes rece") ;-)
Ma wiele propozycji ale jak sama mówi jest zbyt ambitna zeby w nich grac. Nie chce isc na łatwizne, lubi wyzwania. Woli grac rzadziej ale w lepszych produkcjach. Wielkie Brawa Pani Kamilla!!! Obecnie w naszym kraju nie ma wiele takich aktorek. (choc zdarzaja sie wyajatki)
Nie dosc ze ładna i utalentowana to bardzo inteligenta osoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones