Kari Byron

Kari Elizabeth Byron

8,5
107 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Kari Byron

"Kari Byron
ekspert"

myślałem, że nie dam rady powstrzymać ataku śmiechu :)
ekspert w pajacowaniu w pogromcach, chyba że chodzi o tą PODSTAWOWĄ wiedzę prezentowaną
przez nią w "Naukowy zawrót głowy". rzeczywiście ekspert jakich mało... :D

the_men_from_okinawa

to są programy przede wszystkim popularne :) a nie naukowe :) nie wszystko wszyscy wiedzą :) takie programy oglądają przeważnie dzieciaki :) i tak, głównie chodzi w nich o dobrą zabawę :) więc skończ się czepiać i jak chcesz fachowej literatury odnośnie prądu elektrycznego polecam:
1 - Maszyny elektryczne część IV Podstawowe pomiary laboratoryjne J. Skwarczyński Z. Tertil
2 - Inżynieria Elektryczna - Edward Kobosko
3 - Instalacje elektryczne w praktyce - mgr inż. Fryderyk Łasak, mgr inż. Janusz Strzyżewski, dr inż. Jan Strzałka, mgr inż. Andrzej Boczkowski, Stefan Jerzy Siudalski, mgr inż. Krzysztof Wincencik

Crazy_Ivan

coś mi się zdaje, że jesteś doktorantem jakiegoś wydziału elektrycznego.
wnioskuję po twoich najwyżej ocenionych filmach, że masz tak jak ja około 30 lat, a więc na studenta jesteś już raczej za stary.

dobrze odgadłem drogi Watson'ie?

no chyba, że jesteś drukarzem pracującym w drukarni związanej z Wydawnictwem Naukowo-Technicznym :)

pozdrawiam

the_men_from_okinawa

I serio chcesz się ze mną w takie coś bawić? Jeżeli wnioskujesz tylko po tytułach książek moje wykształcenie, to niestety możesz Sherlockowi najwyżej buty czyścić a i to nie bardzo.

Pozdrawiam.

Crazy_Ivan

zabawa to słaba. raczej zwykła ciekawość.

zwyczajnie zastanowiło mnie kto ma w głowie tytuły podręczników wraz z ich autorami.

teraz jednak dochodzę do wniosku, że ta wiedza płynęła prostą droga od wujka googla.

czyli poziom KB.

the_men_from_okinawa

ojj, wujek google jest za słaby :) polecam www.elektroda.pl
mój awatar może Ci podpowiedzieć, że moje wykształcenie jest związane z promieniotwórczością
pozdrawiam.

Crazy_Ivan

również pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones