Karl Urban

Karl-Heinz Urban

8,0
27 419 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karl Urban

Świetny jako Sędzia Dredd. ;')

Fuxik12

zgadza sie

Fuxik12

Również się zgadzam. Bije Stallone na głowę. Idealny do roli Dredda i bardzo dobrze zagrał w tym świetnym filmie.

Fuxik12

Również muszę się zgodzić, chętnie zobaczyłbym go w kontynuacji.

kfleszer

Zgadzam się,idealnie nadaje się do tej roli.

RealRudeBoy

Każdemu w wątku odpisałeś "nie". Zarzucasz sieci?

kfleszer

Zwyczajnie nie zgadzam się z każdą opinią, pod którą podpisałem "nie". Zastanawiam się, jaką twarz chciałbym zobaczyć, kiedy Dredd zdejmie swój chełm. Pan K. Urban mi jakoś osobiście nie pasuje.

RealRudeBoy

Rzecz w tym że on przed widzem nie ściąga hełmu, a spiczasty podbródek Urbana razem z uśmiechem wstecznym w stylu Eastwooda idealnie pokrywa się z komiksową wizją. A komiks powinien być tutaj punktem odniesienia. Wersja ze Stallone'm bliżej stała jeśli chodzi o scenografię, pojazdy, wygląd mutantów itp. (kwestia budżetu zapewne) ale totalnie przegrywa jako film.

RealRudeBoy

tzn. jako opowieść o konkretnym bohaterze. Post pod postem bo późnawo jest i trochę mi się już miesza :)

użytkownik usunięty
Fuxik12

Również dołączam się do pochwał.

Fuxik12

Nie.

RealRudeBoy

W pełni zgadzam się z powyższym stwierdzeniem. Pan Stallone sprawił, że zainteresowałem się tym filmem i komiksem. Gdybym zobaczył tylko wersję z Karlem Urbanem, nigdy nie zainteresowałbym się ta postacią. Nie ma dla mnie znaczenia, że film z 95' ma niewiele wspólnego z komiksowym pierwowzorem. Ten nowy film zwyczajnie mnie nudził.

RealRudeBoy

Miło że zgadzasz się sam ze sobą :)

kfleszer

Bardzo lubię Karla, ale mnie interesował film, a nie komiks. A ten wyglądał jak "RAID" SF.W tym hełmie mógłby grać np.Damon i nie byłoby różnicy. Jestem zawiedziony

robsonneron

A widzisz, dla mnie podobieństwo do filmu "RAID" to zaleta, a głos, sylwetka i powiedzmy "mikroekspresja" jednego czy drugiego aktora ma duże znaczenie. Ale ilu ludzi tyle opinii i tym podobne bzdury, pozdro.

Fuxik12

http://i.imgur.com/eY4C2f9.jpg

Fuxik12

Sory za archeologię, ale masz rację.

...and you Ma-ma ... JUDGMENT TIIIIIIME ...

Fuxik12

Widziałam niedawno "Dredd" i przyznaję rację. Nie dość, że film świetny, to aktor tak dobrany, jakby się urodził do tej roli. Stallone był strasznie campowy, a Urban po prostu JEST Dreddem.

użytkownik usunięty
Fuxik12

zgadzam się, aż się zdziwiłem, że odświeżony stary kotlet może być lepszy od oryginału!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones