Karolina Kominek

6,1
1 423 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Kominek
jva

Właśnie też mi to wygląda na film, a nie teatr TV, ale nie widzę go na filmwebie...

Safo

Kiedyś dodałem zarówno Inkę jak i Śmierć rotmistrza Pileckiego ale wkrótce filmweb skasował. Spektakli TV nie dodajemy

Robson

Moim zdaniem lepiej pasuje teatr tv od gier, ale cóż...

Safo

Brawo za Inkę! Świetna rola!

Safo

Inka jest np. w bazie IMDb choć to teatr TV i to w dodatku Polski, a na naszym, krajowym portalu Flimon-komercha-zarobkowicz-web wolą gry. W spektaklach TV występują przecież aktorzy, jest normalna fabuła, scenariusz, muzyka, scenografia itd.,itp. co jak najbardziej pasuje do tego typu portalu, ale tu chodzi zapewne o hajs z promowania gier, które się sprzedaje masowo, a teatrów telewizji nie wydają na Blurejach. Dużo też spektakli zostało nakręconych w duchu patriotycznym co nie bardzo odpowiada chyba dyrekcji, która zdradza swoje preferencje w kategorii "Filmweb poleca".

Robson

Hej, a filmy z YT są już 'good' ?? Spektaklu wprawdzie nie widziałem, ale chyba rozumiem zawód :(

Safo

Nie jest to żaden film tylko Teatr TV więc go nie będzie. Możecie zaklinać rzeczywistość, ale to niewiele da.

Telewidz

Tak samo mówili ci z UB i NKWD, którzy obrażali Polaków takich jak Inka.

TheQac

Ojej, to straszne.

jva

Naprawdę świetny!Cześć i chwała bohaterom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones