Karolina Nolbrzak

6,3
606 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Nolbrzak

Ja widzę w niej wielki potencjał. Na razie wystąpiła w niewielu filmach, ale tam gdzie wystąpiła, grała z wielkim kunsztem, przekonująco. Z niej może być naprawdę wielka aktorka.

robokopo

no dokładnie. mnie jej gra bardzo przekonuje.... dziwie się że tak krótką ma filmografię

Vanilia2905

A ja nie. Dziewczyna po prostu nie pcha się na piedestały i nie bryluje, tylko skupia się na pracy. Najwidoczniej jest mądra.

użytkownik usunięty
Pawcio_filmaniak

Przy okazji najwyraźniej również skromna,skoro niewiele o niej słychać. Osobiście daaaawno nigdzie jej nie widziałam. Widocznie wie,gdzie należy zachować umiar.

Ona po prostu nie jest Jackiem Kurskim;)

użytkownik usunięty
Pawcio_filmaniak

I całe szczęście,że nigdy nim nie będzie ;)).

No nie wiem. W końcu Krzysztof Bęgowski został Anną Grodzką;)) A tak w ogóle to prześliczna dziewczyna (Karolcia oczywiście, nie Grodzka)

użytkownik usunięty
Pawcio_filmaniak

To prawda,jest całkiem ładna,ale pomijając kwestię wyglądu,kojarzę ją jak przez mgłę jedynie z jakiejś roli w Plebanii,którą oglądałam kiedyś raz na ruską zimę. Widać,że raczej jest skromna i nie ma parcia na szkło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones