Karolina Rosińska

6,0
2 148 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Rosińska

Aktorka o poziomie ZERO.

użytkownik usunięty

Oglądałem ją tylko w Poranku Kojota. Jej aktorstwo jest jeszcze gorsze niż Cichopkowej, Mroczków i innych dennych pseudo aktorzyn. Właśnie czytałem na onecie wywiad z nią i nie rozumiem dziennikarza, który twierdził, że wszyscy byli zachwyceni nią w Uprowadzeniu Agaty. Jeżeli grała równie "zachwycająco" jak w Poranku Kojota, to role chyba dostawała z innych powodów, na pewno nie aktorskich.

Liczy się, że fajna laska a nie jakieś tam aktorstwo....

Cichopek przy niej to istna Meryl Streep. Wyższy poziom aktorski mają czasami ludzie w Trudnych Sprawach. Grunt ,że nie recytuje tekstu z kartki i nie patrzy w kamerę.

FearTheRipper

Dwie powyższe odpowiedzi mistrz hahaha :-)

zgadzam sie, to nie jest aktorstwo to wygląda jak recytowanie tekstu, w niektórych momentach w 'Poranku kojota' aż raziło i nie dało sie oglądać. Aktorstwo na poziomie seriali paradokumentalnych. Ciekawi mnie tylko czyją córką, siostrzenicą, kuzynka jest, że 'wygrała' casting do filmu...

Rzeczywiście w "Poranku Kojota" zagrała na poziomie amatorów z "Trudnych Spraw". Jak pierwszy raz oglądałam ten film, to bardzo mnie to raziło. Ale teraz... nie macie wrażenia, że ona tak właśnie miała to zagrać? Jej postać miała być trochę przerysowana i naiwna. Szczególnie ta scena, gdy idzie ze Sturhem chodnikiem i wygłasza monolog (jego w tym czasie porywają), udowadnia, że takie "drewniane" granie jest w jakiś sposób celowe. Niestety w innych produkcjach jej nie widziałam, więc nie mam porównania :) Pozdrawiam.

greenimagine

Też tak myślę,że tak właśnie miało być

greenimagine

Tak samo grala w Uprowadzeniu Agaty. Niewątpliwie to piękna kibieta, ale bez umiejętności aktorskich.

Zazdrosc i zawisc brzydkich opalonych rumunek i bialych starych pomarszczonych kobiet i tak nie ujmie urody tej jednej z najpiekniejszych aktorek

Pitolenie... internauci oceniaja jej aktorstwo a sami nie maja nic wspolnego z filmem. Sami zagrajcie chociazby w trudnych sprawach. Yebane nolifey. Piekna dziewczyna i tyle

matleyoshka

A co ma uroda do talentu aktorskiego?

PS. Najpierw wygraj konkurs piękności, dopiero będziesz miał prawo oceniać czyjąś urodę.

celowo tak grała w "Poranku Kojota", żeby przerysować postać, podobnie Milowicz.

użytkownik usunięty
zbawiony

Tylko, że w tym przypadku akurat, wszyscy grali tak, aby przerysować postać, bo taki to był film. Dziwne, że tego nie zauważyłeś. Tylko, że ona, jako jedyna, robiła to drętwo. Cała reszta zabawnie i odpowiednio do filmu. Tu jest pies pogrzebany.

ona ma taki styl :)

Dziewczyna od 20 lat pracuję w innej branży, a ty się mądrzysz. Głupota.

A rozumiem że kolega to krytyk filmowy. Ewentualnie reżyser po Łódzkiej filmówce

Ona nie jest dyplomowaną aktorką więc możesz ją pocałować w dupe. Dali jej rolę, zgodziła sie i zarobiła i szluz

Zazwyczaj potrafie ocenic tylko gdy ktos gra wybitnie lub bardzo zle, stopniowanie spektrum pomiedzy tymi dwoma stanami jest ponad moje umiejetnosci... ale ta pani od zawsze mi sie rzucala w oczy swoją drętwotą.

Czy kolega wyleczył już swoje kompleksy czy dalej tkwi w maraźmie intelektualnym po nieudanym wdrapanie się na piedestał życia ?

użytkownik usunięty
giovanni50

Po pierwsze, nie jestem twoim kolegą. Po drugie, wyraźnie ty leczysz sobie kompleksy, takimi pseudointelektualnymi wypocinami.

Ponadczasowość Twojej mentalności oraz brak parlamentarnej orientacji w temacie nie obliguje mnie do prowadzenia dalszej merytorycznej konwersacji z Tobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones