Karolina Rosińska

6,0
2 151 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Rosińska

plus

użytkownik usunięty

Poranek kojota dał możliwość oceny Karoliny Rosińskiej. Przyjemna , niebanalna, w sumie więcej za niż przeciw.

użytkownik usunięty

Karolina Rosińska
Poranek Kojota to dobry film. Mnie natomiast bardzo się podoba Karolina , jest bardzo piękna.Aktorka gra swoją role bardzo dobrze,sczególnie monolog o angażowaniu się w związki emocjonalne[cudo,cudeńko]. W filmie podoba mi się także siwy,gdy opowiada o tym jak wyrzucili go z pracy.

To,co
opowiadał siwy było raczej paskudne...co Ci sie podoba?

super
Pierwszy raz zetknąłem się z Karoliną Rosińska w Uprowadzeniu Agaty, już było widać że "będą z niej ludzie". Faktycznie w Poranku Kojota dała pokaz dobrej gry. Jest piękna i naprawdę świetnie gra. Nasze spostrzeżenia na jej temat są zbieżne. Pozdrawiam.

Jerzy_Zemla

W Poranku kojota jej gra to po prostu żenada. Nie da się tego oglądać.

Akurat w roli Noemi wydała mi się bezpłciowa .

właśnie oglsdam "poranek kojota" i to jak gra Karolina Rosińska nie podoba mi się -) jest sztuczna

soma

Sztuczna to delikatnie powiedziane.

W Poranku Kojota ,,sztuczna'' to jest zdecydowanie delikatnie powiedziane, jak dla mnie jest beznadziejna, bez wątpienia jest najsłabszym ogniwem tej dobrej polskiej komedii

1989uRbi

świetna rola w Poranku, szkoda, że ostanio nie można było jej zobaczyć w innych filmach. Jest piękną kobietą, i świetną aktorką młodego pokolena, niestety jak Agnieszka Krukówna, od dłższego czasu nie pojawia się na ekranie, szkoda. Te obecne komedie romantyczne polskie, sa totalnie beznadziejne, ze wzgledu na słabą obsadę, zwłaszcza aktorek i prosty scenariusz.

mate21

Świetna rola? Przecież ona zepsuła ten film... Klepane kwestie, amatorka zagrałaby lepiej.
Dla mnie jej gra to żenada.

za dobra na taki film jak poranek, zawiść dziewczyn nieskończona, jak nieskończenie piękna jest Karolina

Andrrzej

Zawiść dziewczyn? Hehe
Tutaj ocenia się aktorów za ich profesjonalizm, a nie za wygląd.

...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones