Katarzyna Ankudowicz

6,6
2 788 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Ankudowicz

Co o niej sadzisz ?

użytkownik usunięty

Co o niej sadzisz ?
Dla mnie jest super ! Rewelacja młoda i swietna :)

Dla mnie tez bardza ja lubie :P swietna aktorka ;D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Blair

że jest fajną aktorką....

Kinomaniak20

Może nie wyróżnia się czymś szczególnym, ale jest bardzo przyjemna, a jej granie nie najgorsze :)).

P_Halliwell

spoko jest

bardzo atrakcyjna :)
urzekła mnie urodą :)

pozdrawiam!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pussyficator

no cóz skomentuje to skoro nalegasz-JESTES CHAMEM I PROPSTAKIEM,aha o jednym bym zapomniałem słoma ci butów wystaje

Patruell

tak wlasnie... urzeka swoja naturalnoscia - Kasia jest naprawde w porzadku, jako aktorka i jako kobieta...
a pusifikator sie nie zna... pewnie samotnosc go gryzie...

tak przy okazji: Kasia - niby nie goralka, ale w "39 i pol" jako goralka byla bardzo przekonujaca - ja sam pol-krwi gorol jestem, wiec wiem co twierdze... ;)

to jeszcze z okazji urodzin wszystkiego najlepszego, Kasia. Duzo ciekawych rol i szczesliwego zycia... ;*

brak słów,przesympatyczna i oczywiście zniewalająco piękna

radzia

a ja jej nie lubię! to chodzaca porażka!

użytkownik usunięty

Witam
Specyficzność jej urody budzi we mnie zachwyt. Ta dziewczyna ma to coś ;-)
Pozdrawiam

na początku jak ją zobaczyam to kojarzyła mi się z osobą z zespołem downa, przepraszam że tak pisze ale dziwna ma troche twarz, jednak po dluzszym zaobserwowaniu jej widać to coraz mniej, sympatyczna, fajna, ok aktorka. :)

użytkownik usunięty

Ładna kobieta, dobrze gra, jest naturalna, ma świetne ciało i duże cycki.

Sądzę, że ma niezłe cycki.

użytkownik usunięty

Zawsze myliłam ją z Aleksandrą Woźniak ;)

w bulionerach czy mamuskach fajnie grala tak swobodnie... teraz jak gra w pierszej milosci to mam wrazenie takiej jakby niepewnosci siebie tak jakos dziwnie gra jakby nie odnalazla sie w tym serialu albo nie pasauje tam;) takie mam wrazenie...

Dobra rola w Bulionerach bardzo naturalnie grala jesli chodzi o kolor włosów to w blondzie wygladala lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones