Katarzyna Ankudowicz

6,6
2 797 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Ankudowicz

...a poza tym ona nie ma 24 tylko 20 lat!!!!!!!!!!

Gabrielle_Solis_2

Tak się składa, że ją znam i wiem, że ma 24 lata ... :\

Enkil

chyba nie moglaby skończyć Akademii Teatralnej w wieku 20 lat ;P

a poza tym to chyba lepiej że wygląda młodziej... sama bym jej dała mniej ;)

Enkil

Jasne. Ty ją znasz osobiście..... Byś mógł spędzać czas na czymś innym a nie opowiadaniu głupot.

Gabrielle_Solis_2

Wiesz mnie torche wkurza jak ludzie od razu naskakuja na kogos kto mówi ze zna jakąś gwiazde. Ja np. nie wierzyłem mojej cioci ze przyjaźni sie z rodziną Kotów ( nie nie futrzaków, chodzi o tego aktora ze Skazanego na bluesa czy Niani ) az tu nagle któregos dnia siedze u niej a tam Kot... Zamurowalo mnie. Morał: Ludziom trzeba wieżyc

Peterek_dg

Taaaaaaaaa..... a mnie w oku jedzie czołg !!! I co - może na dowód swoich wypocin powiesz mi, że znasz króla Jagiełłę ? - OCZYWIŚCIE OSOBIŚCIE. Ludzie, nie róbcie sobie większej wsi, aniżeli ta, którą reprezentujecie wciskając takie głodne kawałki o tym, że znacie osobiście tego i tamtego. Możecie sobie wciskać takie kity. ale nie mnie !!!!

cOOba

Z tym, że nikt Tobie nie wciska tego kitu. I mnie również śmieszą ludzie, którzy nie wierzą w takie rzeczy. To nawet całkiem prawdopodobobne, gdyż gwiazdy też mają swoich znajomych i życie prywatne i muszą kogoś znać, a że akurat ktoś jest zalogowany na filmwebie... po prostu zżera was jakaś nieuzasadniona nienawiśc i zazdrość. Tyle.

Dobry_2

Ależ cie człowieku pogiełło. Do Kasiarzyny [celowo] Ankudowicz nic nie mam (choć, gdyby jej grę oceniać tylko na podstawie Bulionerów to więcej nie chciałbym jej oglądać), ale nie bądź śmieszny, że mnie zżera nieuzasadniona (czy uzasadniona bo tu akurat do wsio ryba) zazdrość. Pchiiii. A niby o co ? Też mi powód do chwalenia się, no proszę, aleś wymyślił... Nie, no, normalnie no comments, bo z poziomu przedszkola to ja już wyrosłem.

cOOba

"bo z poziomu przedszkola to ja już wyrosłem"

a nie wygląda na to ;-]

cOOba

cOOba az mi ciebie szkoda wiesz, aktorzy to sa normalni ludzie ktorzy tez maja znajomych!! znajoma mojej kolezanki mieszka np niedaleko kaski cichopek. ale ty durny jestes

cykutia

Whoow, heh niestety dopiero teraz tutaj zajrzałem i nie sądziłem, że moja wypowiedź wzbudzi aż taką sensację. No cóż, zaręczam, że znam Kaśkę (a właściwie to znałem), bo od czasu kiedy poszła na studia, to kontakt się niestety urwał. Kaśka uczęszczała do IV Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu (a więc zna ją jeszcze ok. 20-30 osób z jej klasy, ale pewnie każda osoba, która tutaj się odezwie i tak będzie mało wiarygodna ;) ), gdzie poznałem ją na tamtejszym kółku teatralnym. Następnie wspólnie braliśmy udział w zajęciach Mini - Studia Gier Dramatycznych w elbląskim MDK-u i w kilku konkursach recytatorskich. Heh, jak ktoś nie wierzy, to może sobie to jakoś sprawdzić, ja w każdym razie nie zamierzam się tłumaczyć ;)

Enkil

ja sie koleguje z jej siostra i widzialam Kasie pare razy

Enkil

ja sie koleguje z jej siostra i widzialam Kasie pare razy

Blair

Ja tez mieszkam w tym samym miescie co Kasia i ja co jakis czas widze :)

RobertaRBD

cornelka9
Jasne. Ty ją znasz osobiście..... Byś mógł spędzać czas na czymś innym a nie opowiadaniu głupot.

Hhahah kobiety, wez Ty się ogarnij nie musisz nikomu wierzyc, sam jestem z Morąga, lecz nie znam jej tak, żeby z nią porozmawiać. Tyle co powiedziałem kilka razy cześć, więc nie gadaj, że osoby wypowiadające się, że ją znają to nie prawda. Morąg to jest małe miasto, wiele osób zna się ze sobą.

spiderqq

Właśnie :P
Ja np. dzisiaj widziałam Kasię ;P Była u nas w szkole(niedaleko Morąga) I nie dziwię się, że zna ją dużo osób. Przecież to normalne, że zanim zaczęła być aktorką chodziła do szkoły itp, więc miała wiele znajomych :P Weźcie się ludzie zastówcie zanim coś napiszecie (cornelka9)

Gabrielle_Solis_2

Motyla noga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones