Katarzyna Ankudowicz

6,6
2 798 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Ankudowicz

Nie mogę na nią patrzeć w Pierwszej Miłości, jak zwykle jestem osobą, której nie przeszkadzają
nawet najsłabsze aktorki, tak ona działa mi na nerwy jak nikt.

Wzdycha, prycha, świszczy, płakunia, wybucha śmiechem - i tak co odcinek. Totalnie nienaturalna,
nawet jeśli chodzi o głos, piszczy jak jakieś słodziaszne dziewczątko z gimnazjum. Tragedia.

Aviehotels

w bulionerach nieźle wypadła i za to ją lubię.

kinomanka_13

Ja tak samo, tylko za role w 'Bulionerach' ją lubię, ale w "Pierwszej Miłości' doprowadza mnie do szału :c

groszowaAG

nie wiem jaka jest w pierwszej miłości ale ona dla mnie zawsze będzie Sylwią Nowik w bulionerach co się kochała w Damianie Bergerze kochała.

kinomanka_13

sięgnij kiedyś po słownik dziecko

groszowaAG

ja też bardzo ją lubię za Bulionerów i MAmuśki!!!!

Aviehotels

A dla mnie w PM cudownie !

Aviehotels

Przypuszczam ze takie było założenie i wizja samej aktorki .To miała być postać działająca na nerwy, trudno winić aktorka że wywiązała się ze swej roli znakomicie. Dla mnie Pani Kasia pozostanie na zawsze Patrycją z Mamusiek i Sylwia Nowik z Bulionerów którą zagrała rewelacyjnie . Chociaż z drugiej strony mam nadzieje że to dopiero początek jej kariery.

Aviehotels

Dokładnie, ona jest okropna ! mnie męczy ta całą jej "gra aktorska" ona nawet normalnie chodzić nie umie.

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Taka trochę głupia geś z którą trudną byłoby związać się na poważnie.W związku z nią cały czas trzeba było by się bać że powie lub zrobi coś głupiego.

Aviehotels

ale o chyba takie było założenie dla tej roli - ma być taka. I dobrze jej to wychodzi :)

Aviehotels

Zgadzam się w 100 % z Twoją opinią.

Aviehotels

Cały ten serial to nic innego jak horror.

jan_niezbedny0

Zgadzam się z tobą. Nie jestem hejterem ale ten serial naprawdę mnie denerwuje. Co do p.Kasi uważam że jest dobrą aktorką i szkoda jej na taki serial, ale cóż na życie trzeba jakoś zarobić..

Aviehotels

zajebista jest w PM - tylko dla niej ogladam ten serial

Aviehotels

Akurat w Pierwszej Miłości jest jedną z barwniejszych postaci obok Filipa, Wojtusia, Malwiny i Śmiałka. Jej postać jest energiczna z jajem a nie wiecznie zmęczona jak Martusia z M jak Mdłości. Przynajmniej umie grać wszystkimi emocjami. Kasia jest świetną aktorką polubiłam ją za rolę Patki z serialu Mamuśki :D Fajna dziewczyna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones