Katarzyna Ankudowicz

6,6
2 794 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Ankudowicz

Kasia ma specyfiiczny typ urody ,podoba się facetom ,a zarazem nie wywołuje zazdrości u kobiet ,co samo w sobie powinno jej pomóc w dalszej karierze. Myśle że jest bardzo niedocenianą aktorką która potrafi wcielić sie zarówno w role prostytutki (Taxi A) i świetnie zagrać ułożoną dziewczyne z dobrego domu(mamuśki).Mam nadziej że jej czas dopiero nadejdzie i potencjał który niewątpliwie w jej drzemie ,nie zostanie zmarnowany .Szkoda ze ostatnio można ją ogladać w zasadzie tylko w seraialch (pierwszej miłości nie trawie),z drugiej strony dobrych scenariuszy gdzie można się wykazać w polskiej kinematografi jak na lekarstwo .

radzia

zgadzam się ładna jest, i aktorką jest fajną. Polubiłam ją od czasu gdy zaczęła w bulionerach grać bawiła mnie tą rolą jak się w Damianie Bergerze kochała. Szkoda że jej bohaterka i Berger nie byli razem.

radzia

ja trzymam za nią kciuki, zeby jej się dobrze wiodło :) czekam na duzy ekran dla pani Kasi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones