Katarzyna Chrzanowska

7,4
666 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Chrzanowska

Wprawdzie nie czytuję prasy plotkarskiej i programów w TVP, ale coś mi zaświtało w głowie i, o ile ktoś będzie umiał - chciałbym przeczytać opinię na ten temat: Kołacze mi się coś po głowie, że oto lat temu dUUUUUżo w prowadzonym przez Karinę Szafrańską /niestety nie pamiętam tytułu/ programie gościła para ludzi - właśnie Katarzyna Chrzanowska i Waldemar Goszcz (jeśli się mylę - niech mnie ktoś poprawi). Nie wiem, czy dobrze mi się wydaje, ale w pewnym sensie to by się nawet zgadzało, zważyszy na podany stan cywilny Katarzyny to by się nawet zgadzało [Adam Goszcz zginął w wypadku samochodowym parę lat temu]. Tak oto przedstawiają się moje przypuszczenia, a jeśli ktoś byłby na tyle uprzejmy to potwierdzić lub wyprowadzić mnie z błędu - będę dŹwięczny (nie ukrywam, że nie miałbym nic przeciwko podaniu źródła ewentualnej informacji).

cOOba

Wiem o co ci chodzi ale wyprowadze cie z bledu.Katarzyna i Waldek nie byli malzenstwem. Przeczytaj sobie ten wywiad a wszystkiego sie dowiesz.
http://www.gala.pl/gala2/index.jsp?place=Lead07&news_cat_id=39&news_id=2688&layo ut=1&page=text [www.gala.pl/gala2/index...]
Tu jest odpowiedz na twoje pytanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones