Katarzyna Cynke

6,5
2 792 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cynke

Pani Kasia jest świetną aktorką teatralną. Wspaniale zagrala m.in. w Zszywaniu i Pamięc
wody. Zachęcam wszystkich malkontentów aby odwiedzili Teatr Jaracza w Łodzi. Sam mie
moge sie doczekac, na przedstawienie Poskromienie złośnicy, w którym pani Kasia gra
złośnicę Kasię notabene :)

anepiatem

"Zszywanie" mi się kompletnie nie podobało (chociaż aktorzy zagrali dobrze), ale "Poskromienie" jest fenomenalne. Świetnie się bawiłam i odpoczęłam. Cynke kapitalnie wypadła i w tej sztuce nawet chyba lepiej jej z tymi kilogramami :-) Czop i Siudziński też rewelacyjni!

anepiatem

Zgadzam się w pełni. Byłam na "Niżyńskim" i uznałam, że Maćkowiak jest fenomenalny, aby zobaczyć go drugi raz wybrałam się na "Zszywanie" i pani Kasia mi go zupełnie przysłoniła. Nie przez kilogramy, na które niektórzy zwracają uwagę (kto powiedział, że aktorka ma wyglądać jak wieszak?!) ale przez całokształt. Widziałam ją wcześniej w jakimś serialu i nie przykuła mojej uwagi, teraz wiem jednak, że na każdą sztukę teatralną z jej udziałem mogłabym iść w ciemno. Nie można oderwać od niej oczu. Odważna, zdolna, ciekawa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones