Katarzyna Cynke

6,5
2 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cynke

utalentowana, przezabawna i piękna aktorka, nie rozumiem dlaczego ludzie oceniają jedynie jej grę w serialu... Nawet jeśli ktoś nie mieszka w Łodzi i nie chce mu się przyjechać na spektakl, w którym gra Kasia, niech obejrzy choć parę filmów, takich jak: "Dom zły", czy chociażby "Hel", w którym zagrała niewielki epizod, ale sprawiła, że została mocno zapamiętana... to się właśnie nazywa prawdziwe aktorstwo...

lisica92

W pełni się zgadzam. Wstąpiła w jednym bardzo popularnym serialu, w którym według niektórych sie nie popisała. Dla mnie gra rewelacyjnie na scenie i w filmie. Ale dużo osób które ją tak oceniaja to widziały tylko jedną rolę i na tej podstawie wyrabiają swoje zdanie które "nic" nie zmieni.

lisica92

Ja ją lubię własnie od czasu Oficera.Nie oglądam innych seriali w których gra,chociaż dla niej jestem skłonna czasem looknąć,własnie widząc ją w Komisarzu Rexie,nie przełączyłam na inny kanał.Nie widziałam jej jeszcze w teatrze ale miałam szczęście podejrzeć ją trochę prywatnie na zakupach ;) (przez przapadek,zeby nie było że ją sledzę ;d )

użytkownik usunięty
lisica92

" "Dom zły", czy chociażby "Hel", w którym zagrała niewielki epizod, ale sprawiła, że została mocno zapamiętana.."
ja jej nie zapamietalam....i chyba wykladnikiem jej talentu bardziej sa duze role niz epizody...a w "oficerze"bylo jej pod dodstatkiem zeby stwierdzic,ze to koszmarna aktorka...i nie ma dla mnie znaczenia czy jest zabawna czy nie...historia zna takich ,ktorzy nie byli ani zabawni ani mili ani piekni...byli za to wspanialymi aktorami.

powodzenia dla osób oceniających grę aktorską po obejrzeniu serialu xD nonsens.
radzę się przejść do Jaracza, w którym gra Pani Kasia.

użytkownik usunięty
lisica92

no i po serialu juz mi sie do teatru na nia isc nie chce...dobry aktor brawurowo zagra nawet ksiazke telefoniczna....szyc byl dobry i w serialu..

lisica92

Odpowiedź na to jest prosta zawiść, zazdrość i głupota (narodowe cechy Polaków) jedni dają Jej 1/10 tylko dlatego że zazdroszczą Jej urody i pieniędzy, a drudzy dają Jej 1/10 za to że ostatnimi czasy trochę przytyła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones