Katarzyna Cynke

6,5
2 792 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cynke

Tak to u nas w Polsce bywa. Nie wierzę, żeby ona była najlepsza spośród setek aktorek w tym ogólnopolskim castingu. Ale oficjalnie taka wersja jest podawana. Ona zresztą sama w videoczacie podkreśla, że wygrała casting, bo była najlepsza. Wersja nieoficjalna - wygrała casting, bo ma powiązania rodzinno-towarzyskie z odpowiednimi osobami. W dodatku, jak sama powiedziała - nie zdążyła się za bardzo do tej roli przygotować, bo miała dużo pracy w teatrze. Po co więc wzięli do tej roli niezbyt utalentowaną aktorkę i w dodatku niezbyt przygotowaną?

A co do urody, to nic specjalnego. Po pierwsze - anemicznie blada. Po drugie - sińce i worki pod oczami. A po trzecie - jest niezgrabna; niska, krótkie nogi, którym do smukłości bardzo daleko.

Muszę was zmartwić - podobno w III edycji tego serialu też będzie grała.

magda_wera

Dobiłaś mnie do końca. Rolę dostała, tak jak mówisz, po znajomości. Patrząc na jej grę robi mi się słabo. W "Oficerach" jej rolę lepiej zagrałby chyba każdy.

magda_wera

O NIEEEEE!!!! Ja czekalem na trzecia edycje serialu "Oficer", tym bardziej ze "oficerowie" byli do dupy (Cynke go spieprzyla, sytuacje tylko odratowali Aldonka, Sznajder, Kruszon i Grand), slyszalem nawet ze w "Trzecim oficerze" glowne postacie stanowia Kruchy, Sznajder i Jarzabek ale JAK ONA MA TAM BYC TO JA NIE BEDE OGLADAL, NIE ZNOSZE ANI ALICJI SZYMCZYSZYN ANI TEJ CYNKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SCORPION_6

Scorpion skąd wiesz, że Kruchy, Sznajder i Jarząbek będą głównymu postaciami w "Trzecim Oficerze"? Jeżeli tak będzie to dla mnie git. Powiedzmy sobie szczerze Scorpion, kogo Katarzyna Cynke przekonała do siebie w roli Alicji Szymczyszyn w serialu "Oficerowie"??? Chyba nikogo. Tak więc Cynke Out, nie chcę jej widzieć w "Trzecim Oficerze".

magda_wera

A ja się bardzo będę cieszyć jak zagra w trzeciej części, bo uważam ją za jedną ze zdolniejszych aktorek młodego pokolenia i jeszcze to udowodni!!!!Kto tak pisze"niska, niezgrabna, krótkie nogi??przecież to nie wybory miss. I skąd u Ciebie tyle nienawiści??w stosunku do pani Kasi??Teatrem i filmem rządzą zupełnie inne kryteria co do wyglądu.Proponuję Ci zastanowić się najpierw nad wszystkim zanim coś napiszesz,a tak w ogóle spróbuj poznaćKasię a napewno zrobi Ci się wstyd,że tak została osądzona.pozdrawiam.Szanta.

szanta7

Ale nie grała tylko w oficerach. Podobała mi się w roli Moniki w "Spam".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones