Katarzyna Figura

Katarzyna Małgorzata Figura

7,4
25 467 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Figura

Moje zdanie jest następujace.

Pani Figura jeśli była maltretowana przez męża to On powinien za to odpowiedzieć!

Jednakże sytuacja jest dosyć mętna w tej sprawie. Figura nie jest klarowna w tym co mówi i jak mówi ... . Nie wiem dlaczego ale mam wątpliwości co do zachowania jej osoby ,mam wrażenie ,że media jej aktualnie służą do wyrobienia sobie alibi medialnego- to znaczy ,że w sytuacji kiedy wyjdą na jaw pewne sprawy dot. jej życia osobistego dla niej niewygodne to media "mogą być"/pewnie na to liczy/ po jej stronie.
Jeśli jednak ONA jechała pod wpływem alkoholu jadąc z dziećmi to również powinna za to odpowiedzieć a media powinny zachować w jej sprawie wstrzęmięźliwość bo nie wiemy jak było i jak się skonczy. Ludzie będą ją oceniać bo jest osobą publiczną a zresztą sama poszła w taki a nie inny zawód i sama zdecydowala aby pewne rzeczy upubliczniać...nie dziwmy się.
Dziwne i przykre jest to ,że nikt nie bierze pod uwagę dzieci tych ludzi ... a przedewszystkim p. Figura.... .

Jako aktorka była słaba i nie oceniam jej pod wpływem jej ciała choć grywała głównie jedną częścią ... teraz musi się przygotować na odwet ze strony mediów bo one jeśloi będą chciały to tak samo jak ją wywindowały jako cierpiętnicę tak samo z niej zrobią dno. Osobiscie nie podoba mi się dwulicowe zachowanie w takich sprawach i chodzenie do programów z tymi problemami bo nie Lis jej ma pomóc tylko powinna policja i inne służby... .

użytkownik usunięty
grzegorz_

,,Jako aktorka była słaba i nie oceniam jej pod wpływem jej ciała choć grywała głównie jedną częścią ...''
Jest dobrą aktorką. Prawda, ze często była obsadzana ze względu na warunki fizyczne, ale wystarczy obejrzeć takie filmy jak ''Żurek'', zeby się przekonać, że nie tylko sexbombę umie zagrać.

Zastanawiam się czy oceniamy tu aktorstwo P.Figury czy tez jej życie osobiste bo ten wątek ostatnio w mediach za jej zresztą sprawą aktualny. Co do aktorstwa zgadzam się że min w Żurku dała popis aktorstwa na wysokim poziomie nie bojąc się szpetoty, poza tym uważam, że zawsze grała nieźle, wykorzystując naturalnie warunki fizyczne ale to część zawodu, aktorów obsadza się właśnie m,in. ze względu na warunki, trudno żeby było inaczej. Uważam że wykonywała swoje zadani dobrze - a w każdym razie nie znjajduję nikogo kto zrobiłby to lepiej! Co do sytuacji osobistej doprawdy trudno cokolwiek powiedzieć, jej wypowiedź w programie T.Lisa robiła wrażenie i zapewne nie było to łatwe. Proponuję aby nie oceniać pochopnie, nikt z nas nie wiem jaka jest prawda. Powstrzymajmy się więc od głupich i obraźliwych komentarzy czyjegoś życia. Oceniajmy pracę wszak ten portal traktuje o filmie a nie o życiu. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Aleksandra45_1

W pełni się zgadzam. Aczkolwiek, w programie Lisa, największe wrażenie zrobiła na mnie wypowiedź teściowej, aktorki.
Napisałam co o tym myślę, tylko dlatego, że oburzył mnie niesamowity poziom jadu, wylewany na panią Kasię- po jednym, czy dwóch wystąpieniach w tej sprawie- co ciężko nazwać ,,przesadnym robieniem szumu'' wokól siebie...
Również pozdrawiam:)

Dla ciebie dobą, a dla niego słabą. To nie trudno przyjąć do wiadomości ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones